Як прибрати свою кімнату. Як швидко прибрати квартиру.

Як прибрати свою кімнату швидко і якісно? Багато задають собі це питання - адже так не хочеться витрачати на прибирання весь день. Насправді, якщо мова йде не про генеральному прибиранні, а про періодичну, то навести ідеальну чистоту в кімнаті можна за годину (або навіть швидше). Як це зробити?
Інструкція
1
Вимкніть комп'ютер, щоб не виникло спокуси на секундочку забратися в інтернет. Розсуньте штори - щоб бачити бруд і пил, вам потрібно якомога більше світла. Відкрийте кватирку, щоб впустити в кімнату свіже повітря.
2
Прибирання складається з двох основних етапів: незнання порядку і наведення чистоти. Займемося спочатку порядком. Візьміть поліетиленовий пакет - він послужить для вас тимчасової мусоркой (не бігати ж до сміттєвого відра щоразу, коли вам в руки попадеться непотрібна папірець). Виберіть в кімнаті саме захаращене місце і почніть прибирання саме з нього. Потрібне розкладайте по місцях, непотрібне відразу ж викидайте в пакет. Речі, які повинні знаходитися в інших кімнатах або в кухні, віднесіть на місце. Рухайтеся по периметру кімнати, послідовно приводячи в порядок всі куточки.
3
Наступне завдання - позбутися від пилу. Візьміть чисту ганчірочку, намочіть її і як слід відіжміть - вона повинна бути вологою, але не мокрою. Витирайте пил зверху вниз, почавши з верхніх полиць шаф.
4
Тепер візьміть пилосос - і пропилесосьте оббивку м'яких меблів і підлогу, приділяючи особливу увагу плінтусів і простору під ліжком, де так любить збиратися пил. Якщо у вас немає пилососа - м'які меблі можна почистити трохи вологою губкою, а підлогу акуратно підмести віником або щіткою. Не забудьте зволожити їх перед підмітанням - інакше пил підніметься і осяде на меблів. Після протріть підлогу шваброю або ганчіркою (знову-таки не забуваючи про плінтуса).
5
Наведемо на кімнату остаточний лоск. Сухою м'якою ганчіркою протріть Захватаєв пальцями столи та меблеві фасади. Можна використовувати спеціальні вологі серветки «для меблів» (вони продаються в господарських магазинах) або засоби для полірування меблів. Протріть дзеркала, шибки і скла в дверцятах шаф вологою чистою ганчіркою (можна додати кілька крапель нашатирного спирту) або побризкати на них склоочисником. Після чого протріть насухо туалетним папером або паперовими серветками. Блиск скла і дзеркал допоможе вашій кімнаті виглядати по-справжньому чистою і добре прибраній.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GtQpN7mwjHw
Зверніть увагу
Як швидко прибрати в квартирі? Чекаєте гостей? Повертаються батьки? Хочете встигнути на концерт? Та хіба мало причин, по яких потрібно не просто прибрати квартиру, а зробити це швидко. Але якщо вам часто доводиться це робити, оптимізувати процес прибирання допоможуть нехитрі предмети для господарства і побутова хімія.
Корисна порада
В кімнатах: Візьміть корзинку і зберіть розкидані книги, косметику та інші дрібниці. На кухні: Заткніть мийку і замочіть посуд в гарячій воді, додавши рідина для миття посуду. Тим часом протріть плиту, поверхні столів, дверцята шафок, холодильник. Приберіть всередину шафок всі зайві каструлі та сковорідки. Залишилося швидко помити посуд і протерти підлогу - кухня сяє!