Як взяти ділянку землі в оренду. бланк заяви на оренду землі.

Оренда землі - це надання земельних ділянок у тимчасове користування. Будь-яка оренда полягає договором між власником та орендарем. Власником земельних ділянок на території свого району є місцевий муніципалітет. Щоб отримати землю в оренду, слід звернутися в адміністрацію з документами, що засвідчують особу, та заповнити бланк заяви.
Вам знадобиться
  • - заява в адміністрацію;
  • - договір оренди.
Інструкція
1
Ви можете отримати земельну ділянку , який вибрали самі і він стоїть порожній або вам його надасть і вкаже місце його знаходження місцева адміністрація. Якщо ви підібрали ділянку, то в заяві вкажіть його місцезнаходження. Уповноважені особи в адміністрації перевірять, кому належить дана ділянка і чи був він виданий в оренду. Якщо земля не оформлена власність і не надана в строкову або довгострокову оренду, то вам нададуть право вести на ділянці особисте підсобне господарство або проводити сільськогосподарські роботи.
2
Ви зобов'язані провести за свій рахунок межування земельної ділянки, поставити його на кадастровий облік. Щоб це зробити, зверніться в земельний комітет свого району, напишіть заяву на межування. Вам вкажуть дату, коли інженер з кадастру виїде на місце проведення робіт і оформить технічні документи на ділянку. Всі технічні документи оформляються на підставі виміру площі, розмітки меж, топографічної зйомки.
3
З отриманими технічними документами зверніться до Федерального Управління по єдиному обліку землі, кадастру і картографії. Ділянка поставлять на облік і нададуть вам виписку з кадастрового паспорта і копію кадастрового плану.
4
Отримайте в місцевій адміністрації договір оренди, підпишіть даний документ. Якщо термін договору оренди перевищує 5 років, зверніться до Федерального Управління державного реєстраційного центру, заповніть бланк заяви. Ваш договір зареєструють.
5
Якщо наступному ви побажаєте оформити орендовану ділянку у власність, то вам потрібно буде лише отримати постанову місцевої адміністрації про передачу ділянки у власність.
6
Також ви можете отримати земельну ділянку в оренду, якщо подасте заявку на аукціонні торги, які проводяться систематично. Якщо в ході торгів ви зможете викупити право будувати на земельній ділянці, то весь час будівництва він перебуватиме в оренді. Після завершення будівництва ви зможете придбати його у власність за 2,5% від кадастрової вартості. Аукціонні торги особливо актуальні у великих містах і передмістях, де велика чисельність населення і отримати ділянку просто в оренду без черги і торгів абсолютно неможливо.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-KjgJJh10eM