Як оформити спальню.

Оформлення спальні, зазвичай починається з вибору, придатної для нічного відпочинку кімнати. Кімната для спальні повинна знаходитися далі інших, щоб можна було створити в ній атмосферу спокою.
Вам знадобиться
  • Меблі, аксесуари, фантазія і смак.
Інструкція
1
Оформляючи спальню, необхідно пам'ятати, що саме в цій кімнаті потрібно відпочивати, а не працювати, тому тут небажана присутність робочої комп'ютерної зони. Дуже зручно буде, якщо поєднати спальню з зоною особистого відпочинку і вбиральні. Інтер'єр спальні повинен відображати смак її мешканців. Можна оформити спальню в вигляді затишного і теплого місця відпочинку, а також як розкішне і повне пристрасті гніздечко для любові. Звичайно ж, вибір лежить за самими господарями спальні.
2
Індивідуальний підхід необхідно застосувати і при виборі для спальні колірної гами. Адже у кожної людини свої уподобання до певних квітам. Але рекомендується оформляти спальню в світлих, спокійних тонах, щоб в кімнаті можна було відпочивати, а не перебувати в збудженому стані. Яскраві ж акценти, застосувати можна в якості різних аксесуарів. Дуже вдалими при обробки спальні є кольори - світло-блакитний, перлинно-сірий і світло-рожевий. Такі тони дуже добре гармонують з меблями з натурального дерева.
3
Варто врахувати, що найкращий інтер'єр спальні увазі в собі продуманий до дрібниць дизайн. У цій кімнаті має всі радувати людини і налаштовувати на приємний час відпочинку. Над інтер'єром спальні можна сміливо експериментувати самим її мешканцям і оформляти свою зону відпочинку у відповідності зі своїми бажаннями.
4
Раніше інтер'єр спальні включав в себе розташування в ній ліжка, тумбочки і шафи для одягу. У теперішній же час, оформлення спальні меблями увазі наявність в ній не тільки спального місця, а й різних крісел, комода, меблів, призначеної під аудіо та відеотехніку. Дуже часто, застосовують для дизайну спальні велику кількість дзеркал - це робить кімнату стильною і затишною. Меблі, обрана для спальні, повинна бути не тільки красивою, але екологічно чистої і надійною.
Корисна порада
Оформляти спальню найкраще, в витриманих світлих тонах і екологічно чистої меблями.