Як підібрати макіяж до одягу.

Головний секрет правильного макіяжу - це гармонія з очима, волоссям, шкірою та одягом. Красивими речами і правильно підібраним візажем можна приховати недоліки і підкреслити достоїнства, тільки потрібно прагнути, щоб цей тандем був гармонійним.
Інструкція
1
Підбирайте колірну палітру макіяжу, враховуючи колір одягу. Всі відтінки можна віднести до теплої, до холодної або до нейтральної категорії. Холодні відтінки - все кольору з додаванням синього, теплі - жовтуваті і золотисті відтінки, нейтральні - чорний, білий, сірий.
2
Слідкуйте, щоб відтінки губної помади, лаку для нігтів і рум'ян збігалися й відповідали кольору одягу. Макіяж холодних відтінків - холодним кольорам одягу, теплих - теплим, щоб дотримувалася колірна гармонія. З нейтральними відтінками простіше, з ними поєднуються і холодні, і теплі тони, тому, вибирайте будь-яку колірну гамму, найбільш близьку до тону вашого обличчя.
3
Використовуйте з одягом холодного червоного кольору макіяж відтінків сливи, а з теплим червоним - жовтувато-коричневий або червоно-коричневий макіяж. Підбирайте до одягу коричневого кольору теплі тони макіяжу - абрикосові, червонувато-коричневі або жовтувато-коричневі. Срібло, бронзу і золото в одязі обов'язково уравновесьте стриманим матовим макіяжем.
4
Приділіть особливу увагу макіяжу, якщо одягаєтеся в чорне. Цей колір підкреслює світлу шкіру, надаючи їй холодний відтінок. Тому, вибирайте тональні засоби і помаду теплих відтінків. З чорним кольором чудово виглядає помада насичених кольорів, наприклад, оранжево-морквяний, коралова, фуксія. Винні відтінки в поєднанні з чорним будуть виглядати надто драматично. Прорисуйте контур очей коричневим, сірим або чорним олівцем і ретельно розтушуйте лінії. В якості рум'ян віддайте перевагу мерехтливий бронзовий або натуральні персиковий.
5
Виконайте максимально природний, простий макіяж, одягаючись в одяг яскравих, насичених тонів. Не використовуйте в одязі та макіяжі більше трьох кольорів. Те, що потрібно приховати або зменшити, фарбуйте в більш темні, а те, що треба підкреслити або збільшити - в світлі. Перламутрові і пастельні покриття візуально збільшують, а щільні темні - навпаки, зменшують.
6
Нанесіть більш яскравий макіяж, якщо на вас одяг в бежевих тонах. Дуже стильно виглядають з бежевим актуальні сьогодні фіолетові відтінки, гірчичні, морквяні та медові кольору помади й тіней.