Як позбутися від хронічних закрепів.

Страждаючи від хронічних закрепів, людина часто соромиться звернутися до лікаря і намагається вилікуватися самостійно, тим самим здійснюючи велику помилку. Самолікування здатне привести до протилежного результату. У першу чергу необхідно з'ясувати, що стало причиною запору.
Інструкція
1
У кожному випадку лікування проводиться індивідуально. Тільки лікар може визначити, через що виник хронічний запор. Далеко не завжди це служить ознакою поганої роботи шлунково-кишкового тракту. Для з'ясування причин вам необхідно буде пройти обстеження у фахівців.
2
Сядьте на дієту. Збагатите раціон рослинною клітковиною. Вживайте в їжу більше овочів і фруктів. Хліб тільки чорний, грубого помелу. Щодня випивайте не менше двох літрів рідини. Якщо в результаті такого харчування у вас з'явився метеоризм, приймайте препарати для боротьби з ним. Дотримуйтеся режиму харчування: прийом їжі не рідше 5 разів за добу.
3
Проконсультуйтеся з лікарем з приводу призначення клізм. Це можуть бути водні розчини з додаванням риб'ячого жиру або рослинного масла. Вони сприяють полегшенню спорожнення. Приблизно раз на тиждень робіть очищаючі клізми, використовуючи чисту воду кімнатної температури.
4
Якщо ви страждаєте яким-небудь захворюванням і під час лікування хронічного запору приймаєте додаткові кошти, прослідкуйте, щоб вони не володіли закріплює ефектом. Це можуть бути психотропні засоби, препарати заліза, діуретики, протизаплідні, антациди, опіати.
5
Намагайтеся рухатися більше. Фізична активність нормалізує роботу кишечника і зміцнює м'язи черевного преса.
6
Використовуйте проносні засоби, рекомендовані лікарем. Це можуть бути антрахінони, похідні дифенилметана, прокинетики, рідкий парафін. Врахуйте, що застосування проносних засобів повинно бути недовгим. Вам необхідно буде поступово знижувати дозу лікарського препарату і з часом відмовитися від нього повністю.
7
Поцікавтеся у лікаря з приводу застосування народних засобів. Мелені пшеничні висівки залийте на півгодини окропом, після чого злийте зайву воду. Розм'яклі висівки додавайте в їжу, починаючи з однієї чайної ложки і довівши прийом до 1-2 столових ложок. Вживайте їх 2-3 рази протягом дня протягом тижня.
8
150 г листя алое подрібніть і змішайте з 300 мл підігрітого меду. Настоюйте добу. Після цього підігрійте і процідіть. Приймайте десертну ложку суміші за годину до сніданку.