Як отримати розмитий фон.

Для того щоб фотографія вийшла виразною, потрібно, щоб фон був розмитий, не рясніє зайвими подробицями. Досягається це правильними настройками вашої фотокамери. Але і зі звичайної фотографії можна отримати те ж саме, розмив фон в програмі Photoshop.
Інструкція
1
Розмийте фон з використанням фільтра «Розмиття» (Filter - Blur). Але перш ніж застосовувати його на зображенні, відокремте головний об'єкт від фону. Чим краще буде виконано відділення, тим більш чітким і виразним вийде передній план. Можна застосувати будь-який з улюблених вами інструментів виділення. Приміром, використовувати інструменти Marquee (Виділення) або Lasso (Лассо).
2
Одним з найпростіших і швидких способів досягнення цієї мети є виділення з використанням швидкої маски. Для цього натисніть значок Quickmask (Швидка маска) на панелі інструментів або букву «Q» на клавіатурі. Перевірте, щоб кольори переднього і заднього плану столи за замовчуванням - чорний/білий. Візьміть жорстку кисть досить великого розміру і починайте виділяти потрібний об'єкт. Ближче до контуру - зменшуйте кисть, щоб зробити виділення більш детальним.
3
Після того, як весь силует виділений, повторно натисніть букву «Q» або кнопку «Швидка маска». Маска зніметься, залишиться виділення об'єкта. Для пом'якшення кордону переходу від основного зображення до фону сгладьте край. Для цього натисніть пункт Gaussian Blur (Уточнити край) в меню Select (Виділення). Тепер інвертуйте зображення (shift + ctrl + I) і скопіюйте його на новий шар (комбінація клавіш ctrl + J).
4
Отже, на новому шарі у вас є зображення фону. Ось до нього-то і потрібно застосувати фільтр "Розмиття". З числа запропонованих варіантів виберіть найбільш підходящий. Наприклад, пройдіть по меню Filter - Blur - Radial Blur (Фільтр - Розумієте - Радіальне розмиття), або Gaussian Blur (Розмиття по Гауса). Підберіть параметри накладення фільтра для отримання найкращого результата.Размитіе буде застосоване лише до фону, не торкнувшись основний об'єкт. Але ж саме це і потрібно.
5
Сьогодні є ряд фільтрів, які виконують подібну роботу в автоматичному режимі. Один з них - Alien Skin Bokeh. Знайдіть цей фільтр в інтернеті або купіть. Слідуючи інструкціям по установці, завантажте його в программу.Теперь у вас є потужний інструмент по роботі з фотографією, що дозволяє легко, в один рух, виділити потрібний об'єкт, розмив при цьому фон до потрібного стану.