Як встановити стельову сушилку. сушарка для білизни стельова інструкція.

Стельова сушарка - річ для багатьох просто необхідна, тому вона дозволяє легко повісити випрану білизну і при цьому абсолютно не заважає приймати душ.Но, щоб все це було саме так, її необхідно правильно встановити.
Вам знадобиться
  • - сушарка в повному комплекті поставки;
  • - викрутка;
  • - дерев'яні пальці;
  • - дриль.
Інструкція
1
Для початку вам слід подивитися, чи все деталі сушарки на місці. Зазвичай комплект складається з самої сушарки в розібраному вигляді, кількох шурупів та інструкції, яка при набутті китайської сушарки (що найчастіше і буває) буде вам практично не зрозуміла.
2
Після цього слід підготувати ту область ванною або балкона, де буде розміщуватися сушарка (частина стелі і прилеглі до нього стіни). Це місце має бути чистим. Якщо там є якісь забруднення, їх слід видалити, адже в майбутньому вони можуть позбавити ваше білизна чистоти та свіжості.
3
Потім вам потрібно взяти кронштейни з роликами і закріпити їх за допомогою шурупів до стелі. Для цього зробіть точну розмітку і вже по ній дрилем просвердлите отвори для дерев'яних «пальців», в які потім і будуть вкручені шурупи. Прикріпіть фіксуючу скобу до стіни, при цьому висота в розрахунку від підлоги повинна бути приблизно 1.2-1.5 метра.
4
Тепер візьміть шнури, які були в комплекті поставки, і пропустіть їх через ролики на кронштейнах. Після цього просмикніть їх через спеціальних ковпачок, призначений для закріплення верхньої позиції стрижня. А потім ще раз пропустіть їх вже через ковпачок, призначений для закріплення нижньої позиції. Тепер перевірте, чи надійно висить сушарка, і протріть її вологою ганчіркою перед експлуатацією.
Зверніть увагу
Особливу увагу зверніть на висоту, на яку ви встановлюєте сушилку: у всіх випадках вона повинна бути однаковою, інакше шнури будуть під нахилом і як наслідок - випрану білизну не зможе нормально сушитися.
Корисна порада
Бажано перед установкою перевірити якість шнурів і шурупів, адже може статися так, що вам попадеться неякісний виробник або комплект. У такій ситуації вам слід замінити їх на більш надійний варіант. В іншому випадку дані аксесуари можуть не витримати навантаження, що надається на них, порватися або зігнутися.