Як вибрати душовий бокс.

Санвузол - це дуже важливе місце в нашій квартирі. На жаль, у середньостатистичного росіянина житлова площа звичайно не дозволяє забезпечити для себе абсолютний комфорт в проведенні водних процедур. Прагнучи розширити корисну площу санвузла для установки меблів або побутової техніки, ми все частіше придивляємося до душових боксів, гідність яких в їх невеликих розмірах. Якщо ви вирішили придбати душовою бокс, дотримуйтесь нашої інструкції.
Інструкція
1
Вибирайте душовою бокс з урахуванням розмірів вашого санвузла. Є конструкції зовсім невеликі за площею (70х70 см). Затісно, звичайно, зате «розвантажите» ванну кімнату. Якщо площа дозволяє, можна придбати душову кабіну більшого розміру (до 130х130 см).
2
Для установки в квартирі вам необхідно придбати душовою бокс з піддоном, тому що бокс без піддону встановлюється в приміщеннях тільки на спеціально змонтованому підлозі, що, звичайно, неможливо в звичайному багатоквартирному будинку.
3
Якщо ви хочете трохи заощадити при покупці душового боксу, то можете вибрати кабінку з полістирольними шторами (дверцятами). Однак слід пам'ятати, що в процесі експлуатації вони втрачають первинний вигляд і більше схильні до механічних пошкоджень, ніж, наприклад, штори з безпечного непрозорого скла. Якщо бюджет дозволяє, купите бокс зі скляними дверцятами.
4
При покупці душового боксу також зверніть увагу на спосіб відкривання дверей. Розорюються шторки незручно використовувати в приміщенні малої площі, а розсувні набагато частіше ламаються, так як закриваються за допомогою спеціальних роликових пристосувань і утримуються за допомогою магнітної стрічки. Конструкція досить стійка, але не дуже надійна в експлуатації.
5
Душові бокси за типом конструкції бувають, як правило, двох видів: відкриті і закриті. Відкрита душова кабінка встановлюється біля стіни, обробленою плиткою, обмежує зону прийняття водних процедур частково. Закриті бокси створюють замкнутий простір, більш складні в пристрої, але і більш комфортні у використанні.
Зверніть увагу
Якщо ви вирішили встановити душовий бокс, зверніться до фахівця, який змонтує його правильно, що позбавить вас від непередбачених проблем.