Як зацікавити інвестора.

Почати власний бізнес неможливо без початкових вкладень. Але, як правило, у початківця бізнесмена недостатньо власних коштів для цього. Тому доводиться залучати інвесторів, а робити це потрібно грамотно.
Інструкція
1
Знайдіть оригінальну ідею. Переконайтеся в тому, що хтось інший вже не втілив те, що прийшло в голову вам. У сучасному світі інноваційних ідей необхідно зацікавлювати новизною і нестандартним підходом до вирішення завдань і задоволенню потреб потенційного клієнта.
2
Визначте, хто може стати вашими потенційними інвесторами. Складіть список компаній і людей, які потенційно можуть захотіти вкладати в вашу ідею свої гроші.
3
Презентуйте свою ідею потенційним інвестором. Найбільш підходящий спосіб - виступити зі своєю ідеєю на спеціалізованому форумі чи іншому подібному заході, адже саме на них в одному місці і в один час збирається безліч людей, готових вкласти свої гроші в інноваційні ідеї. Пам'ятайте, що презентація повинна бути чіткою, виразною, наочною і, по можливості, короткою. Будьте готові відповідати на уточнюючі питання.
4
Починайте робити хоч якісь дії ще до того, як будете просити у когось гроші. Якщо інвестор побачить, що ви не просто говорите, але і дієте, він поставиться до вас більш прихильно.
5
Заручіться рекомендацією авторитетного третьої особи, чия думка може позитивно вплинути на вашого потенційного інвестора. Це можуть бути ті інвестори, яких вам вже вдалося залучити, інші підприємці, юристи і бухгалтери, професора.
6
Будьте чесні. Говоріть як про сильні, так і про слабкі сторони вашого проекту. Продемонструйте, що ви знаєте про існування конкурентів, а також про їх переваги над вами і, що найважливіше, про ваші переваги в порівнянні з ними.
7
Підтримуйте контакт з інвестором після презентації. Зв'яжіться з ним протягом 24 годин, вишліть додаткову інформацію, яку він запитував по вашому проекту. Навіть якщо ця людина не погодиться вкладати в вашу ідею свої гроші, він може світи вас з потрібними людьми.
8
Періодично нагадуйте про себе. Але не просто так, без приводу (це буде виглядати нав'язливістю), а в зв'язку в вашими успіхами і досягненнями (тоді це вже буде наполегливістю). Навіть якщо інвестор не погодився співпрацювати з вами відразу, ваша наполегливість у досягненні мети може з часом переконати його.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2SKeQouCsaM
У вас є відмінна бізнес-ідея, але немає коштів для її реалізації. Тут вам на допомогу можуть прийти інвестори. Як їх шукати і що потрібно зробити, щоб ваш пошук виявився успішним?
Інструкція
1
До пошуку інвестора необхідно поставитися дуже серйозно й уважно. Першим ділом вирішите, який тип інвестора підходить саме вам і вашій компанії. Це можуть бути як організації, так і окремі особи. Зазвичай тих, хто готовий вкласти свої кошти в різні проекти та ідеї, можна знайти в банківській сфері. Також вам на допомогу можуть прийти різні інвестиційні фонди. Крім того, інвестора ми можуть виступати і незалежні приватні спонсори.
2
Якщо ви хочете взяти кредит у банку, врахуйте той факт, що вам необхідно буде надати хороше забезпечення під інвестицію. Так, вашої компанії необхідно буде показати себе як надійного і солідного партнера зі стабільним фінансовим становищем. Крім того, при наданні документів постарайтеся акцентувати увагу на низькі ризики кредитування і на окупність проекту протягом короткого терміну.
3
Знайти підтримку бізнесу набагато простіше в різних інвестиційних фондах, оскільки вони спеціалізуються на наданні вільних грошових коштів для реалізації різних проектів. Але тут також необхідно правильне заповнення документації при подачі заявки. Робіть упор на високу прибутковість реалізованого проекту, яка повинна перевищувати можливий ризик.
4
Зацікавитися вашим проектом можуть і приватні спонсори. Пошук інвестора в цій сфері може бути успішним лише в тому випадку, якщо у спонсора є особиста зацікавленість вашою ідеєю. Саме це може стати основним фактором, що грає на вашу користь. Звичайно, незалежний інвестор зацікавлений у збереженні своїх грошей, тому вам необхідно буде надати йому докладний бізнес-план вашого проекту. Постарайтеся орієнтувати свою ідею на потенційного спонсора, а також чітко і ясно її викласти.
5
Кожен бізнес-проект для різних типів інвесторів має свої особливості, тому завжди враховуйте їх, і результат не змусить вас довго чекати.