Як змусити працювати підшлункову. Як працює підшлункова.

Підшлункова залоза є постачальником необхідних для людського організму гормонів, таких, як інсулін і глікоген. А також виробляє травні ферменти, що забезпечують нормальне функціонування шлунково-кишкового тракту. Ось чому так важливо домогтися її безперебійної роботи.
Інструкція
1
Щоб домогтися нормального функціонування підшлункової залози, вам необхідно поміняти звички. Пам'ятайте, що одним з найсерйозніших чинників в порушенні роботи цієї залози внутрішньої секреції є вживання надмірної кількості алкоголю. Зведіть до мінімуму наявність спиртних напоїв у раціоні. Алкоголь - токсин, який викликає загибель кровоносних судин, що постачають поживні речовини до підшлунковій залозі. А це, в свою чергу, пошкоджує панкреоціни - її клітини.
2
Змініть і своє харчування. При нерегулярному прийомі їжі починається порушення вироблення інсуліну. Отже, дотримуйтеся режиму дня. Ви повинні приймати їжу приблизно в один і той же час, 4-5 разів протягом доби. Перерви між прийомами мають бути однаковими.
3
Обмежте вживання тваринних жирів. Їх велика кількість змушує залозу збільшувати темп роботи. Через це виділяється занадто багато ферментів і порушується відтік загустілого травного соку. Це веде, знову ж таки, до захворювання панкреатитом, або самопереваріванію підшлункової залози. Пам'ятайте, що немає їжі надмірно шкідливою або корисною. Якщо ви зіткнулися з порушенням роботи цього органу, найголовніше для вас - проявляти помірність у всьому. Це стосується не тільки тваринних жирів, але і вуглеводів.
4
Існує безліч препаратів здатних допомогти нормалізації роботи підшлункової залози. Як правило, при її запаленні призначають панкреатин, з одночасним застосуванням омепразолу, пантопразолу, езомепразол, Ланзопразолу. Іноді для зняття запального ефекту додатково пропивають парацетомол.
5
Використовуйте рецепти народної медицини. Приготуйте суміш з подрібненої в кавомолці гречаної крупи і кефіру. Столову ложку гречаного порошку залийте кефіром, в кількості однієї склянки. Зробіть це перед сном і залиште суміш на ніч. З'їдайте вранці замість сніданку.
6
Листя перцевої м'яти, насіння кропу, корінь оману, траву звіробою, сухоцвіту і коріандру змішайте в рівних кількостях. Столову ложку збору заваріть у склянці окропу. Настоюйте протягом години. Приймайте по 4-5 разів протягом дня по половині склянки.