Як позбутися далекозорості.

Гіперметропія або далекозорість відноситься до захворювань очей. Характеризується зниженням зору, при якому людина не чітко бачить предмети, розташовані, як поблизу, так і на далекій відстані. Для того щоб відновити нормальний зір, необхідно відвідати офтальмолога, який і підбере для вас найбільш підходящі методи корекції.
Інструкція
1
Один з найпоширеніших способів коригувати далекозорість - окуляри чи контактні лінзи. Але врахуйте, що вони не дають 100% результату. Крім того, окуляри не дуже зручні в носінні, легко забруднюються, запотівають і доставляють власнику чимало клопоту, так як обмежують бічний зір і порушують просторове сприйняття і стереоскопічний ефект. Лінзи також мають недоліки. У разі якщо вони підібрані неправильно, то ваша далекозорість буде прогресувати. Багато людей не можуть звикнути до знаходження в оці стороннього предмета і відмовляються від їх носіння, крім того лінзи можуть викликати алергічну реакцію. Але незважаючи на всі недоліки і окуляри, і лінзи залишаються найпопулярнішим способом корекції зору.
2
Якщо ви вирішили позбутися далекозорості швидко і ефективно, вибирайте лазерну корекцію. Для цього вам потрібно буде пройти обстеження в спеціальній клініці. За його результатами, враховуючи можливі протипоказання, лікар призначить ту операційну процедуру, яка показана саме вам.
3
Третій метод корекції далекозорості - лікувальна фізкультура для очей. Виконуйте ці вправи щодня, приблизно в один і той же время.Ісходное положення - сидячи на стільці. Поза розслаблена, спина пряма. Дивіться перед собою. Повільно поверніть голову вліво, переміщаючи і погляд. Поверніться назад і поверніть голову вправо. Повторюйте 5 - 10 разів. Зігніть праву руку в лікті і помістіть кінець вказівного пальця в 25-30 см перед очима. 2-3 сек дивіться повз нього вдалину, а потім переведіть погляд на кінчик пальця і дивіться близько 3-5 сек. Повторіть вправу 10 раз.Подушечкамі пальців робіть самомасаж потиличної частини голови зверху вниз. Підніміть на рівень очей збоку праву руку і робіть кругові рухи пальцями за годинниковою стрілкою. Відстань від очей 40-50 см. Слідкуйте за пальцями, не повертаючи голови. Виконайте те ж вправу з другою рукою. Повторюйте 7 разів.