Як копіювати з відеокамери. Як через usb скопіювати відео з відеокамери.

Після того як відео знято, ви можете переглянути його, підключивши камеру до телевізора. Але щоб відредагувати цей матеріал, вам доведеться скопіювати його на жорсткий диск комп'ютера. Це завдання не важка, тим більше що разом з камерою поставляється програмне забезпечення, яке дозволяє полегшити процес перенесення відзнятого відео на комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - відеокамера;
  • - картрідер;
  • - кабель USB-mini USB або кабель FireWire IEEE1394;
  • - програма для захоплення відео.
Інструкція
1
Якщо у вашому розпорядженні виявилася камера, що записує відео на карти пам'яті, копіювання відзнятого матеріалу не займе багато часу. Вийміть картку з камери і вставте її в слот для карт пам'яті на комп'ютері, якщо такий слот є.
2
Може виявитися, що на системному блоці комп'ютера немає відповідного слоту. У такому випадку використовуйте картрідер з роз'ємом для карт пам'яті того типу, які використовуються у вашій камері. Вставте карту в картрідер і підключіть його через USB-інтерфейс до системного блоку.
3
Відкрийте карту пам'яті за допомогою провідника, виділіть файли з відео, скопіюйте їх і вставте в папку на жорсткому диску.
4
У разі якщо ваша камера записує дані в контейнер, відмінний від поширених avi або vob, і ви не можете визначити, який з безлічі файлів містить відео, вибирайте самі більші за розміром файли і копіюйте їх.
5
Багато хто користується відеокамерами, записуючими відзнятий матеріал на вбудований жорсткий диск. Як правило, в комплекті з цими камерами поставляється програмне забезпечення для базового редагування відео і, що найважливіше, драйвер, що дозволяє підключати камеру до комп'ютера. Для того щоб скопіювати файли, встановіть цей драйвер з диска, що додається до камери. Якщо диска немає, скачайте драйвер з сайту фірми-виробника камери.
6
Підключіть камеру до комп'ютера через роз'єм USB за допомогою кабелю. Після установки драйвера ваша камера буде визначатися як зовнішній жорсткий диск, з якого ви можете скопіювати файли, виділивши їх, скопіювавши через контекстне меню і вставивши в одну з папок на жорсткому диску комп'ютера.
7
Якщо вам потрібно скопіювати відео з камери, яка працює з касетами MiniDV, процес імпорту відео займе трохи більше часу. Щоб без особливих турбот захопити відео з такої камери, вам потрібна програма для захоплення відео.
8
Вставте касету з відзнятим відео в камеру, перемкніть камеру в режим відтворення і підключіть до комп'ютера так, як описано в інструкції. Камери цього типу можуть підключатися через USB або FireWare інтерфейс. Для підключення через FireWare використовуйте кабель FireWire IEEE1394.
9
Відкрийте програму для захоплення відео. Скористайтеся опцією Input або «Захоплення відео». Виберіть джерело відео, якщо така можливість надається програмою. Для MiniDV камер, що підключаються через USB, джерелом, як правило, є DV Device input. Увімкніть відтворення відео на камері і переконайтеся, що сигнал проходить на ваш комп'ютер. У цьому випадку відео з камери буде відображатися у вікні плеєра програми. У налаштуваннях програми вкажіть папку, куди буде зберігатися захоплене відео.
10
Перемотайте касету в початок. Можете користуватися кнопками, розташованими у вікні програми. Увімкніть відтворення відео і натисніть на кнопку Capture або «Захоплення відео» у вікні програми. Коли фрагмент відео, який ви хотіли скопіювати на комп'ютер, закінчиться, натисніть на кнопку Stop, Stop Capturing або «Закінчити захоплення відео». Тепер файли скопійовані на жорсткий диск.
Зверніть увагу
При захопленні файли імпортуються в програму, якою ви користувалися для копіювання відео. Можете відразу перемістити їх на монтажний стіл і відредагувати.
Відео, записане на відеокамеру, може бути скопійовано в комп'ютер різними способами. Все залежить від носія інформації, на якому воно зберігається. У деяких випадках для переносу відео з відеокамери може знадобитися спеціальний софт.
Інструкція
1
Якщо камера записує відео на знімний носій (флеш-карту), то його копіювання підключіть відеокамеру до комп'ютера. При необхідності попередньо встановіть на нього спеціальні драйвери. Підключена відеокамера повинна розпізнаватися комп'ютером як знімний диск. Відкрийте файловий менеджер, знайдіть його і відкрийте. Як правило, на даному знімному диску розташовується всього одна папка з відеороликами. Скопіюйте їх всі або тільки необхідні і вставте в папку, розташовану на локальному комп'ютері.
2
Якщо флеш-карта, на яку ведеться запис відео, не вбудована в камеру, то для копіювання відео вийміть її і вставте в кардрідер, підключений до комп'ютера або вбудований в нього. Після цього відкрийте флеш-карту за допомогою будь-якого файлового менеджера і скопіюйте необхідні відеозапису на комп'ютер. Даний спосіб нічим не відрізняється від копіювання інформації зі звичайною флеш-карти, а його перевагою перед підключенням цілої камери є більш висока швидкість передачі даних, а також відсутність необхідності установки драйверів.
3
При запису відео на плівку (наприклад на касету miniDV), для копіювання відео з камери потрібно спеціальний кабель DV, спеціальна плата, встановлена в комп'ютері, а також програма для монтажу відео, наприклад Pinnacle Studio. Для копіювання відео підключіть камеру до комп'ютера, запустіть програму і натисніть в ній на вкладку «Захоплення». Після цього натисніть кнопку «Огляд» і виберіть папку, в яку буде копіюватися відео. Виставте також оптимальні настройки його якості і формат (при необхідності відео можна конвертувати «на льоту»). Потім натисніть на кнопку «Почати захват». Копіювання відео займе рівно стільки, скільки триває необхідний відеоролик.