Як відстежити дзвінки з телефону. Як непомітно відстежити дзвінки і смс на чужому телефоні.

Витрати на мобільний зв'язок - одна з постійних статей витрат у бюджеті сім'ї або організації. Для того щоб знати, за що саме ви платите гроші, які дзвінки були зроблені з вашого мобільного телефону і в якій кількості, вам буде потрібно замовити деталізацію дзвінків у свого мобільного оператора.
Вам знадобиться
  • Вам потрібно:
  • - інтернет;
  • - працюючий e-mail.
Інструкція
1
Оператори мобільного зв'язку надають своїм клієнтам послугу «Деталізований звіт». Даний звіт буде приходити до вас на e-mail у формі стандартного файлу. Подібні звіти бувають трьох видів: рахунок, разова деталізація дзвінків і періодична деталізація. Якщо вам потрібен повний звіт про здійснені дзвінки, смс та інших витратах на мобільні послуги - вам підійде періодична деталізація. Зробити замовлення на отримання подібного звіту просто.
2
Зареєструйтеся на сайті свого мобільного оператора. На сторінці інтернет-підтримки зайдіть в свій аккаунт, найчастіше він називається «Особистий кабінет».
3
У службовій рядку вбийте номер мобільного телефону, звіт про який ви хочете отримувати і свій пароль входу.
4
Ви перейшли на персональну сторінку. Визначтеся, за який часовий період вам зручно отримати звіти про витрати. Як правило, користувачі вибирають один календарний місяць, припустимо, ви надійшли також.
5
В зазначеному рядку вбийте адресу своєї електронної пошти, на яку ви хочете отримувати звіти. Через нетривалий кількість часу ви отримаєте від мобільного оператора лист містить файл-звіт. Тепер ви зможете відслідковувати всі дзвінки та смс, зроблені з вашого телефону.
Зверніть увагу
При вході в свій «Особистий кабінет» вам потрібно пароль входу. Якщо ви раніше не були у своєму «Особистому кабінеті», то і пароля, відповідно, у вас немає. Щоб отримати пароль вам потрібно виконати інструкції, які перебуватимуть там же, на сторінці входу. Найчастіше це безкоштовний дзвінок вашого оператора, після чого пароль доступу прийде вам в смс-повідомленні.
Корисна порада
Коли ви будете вибирати налаштування отримання деталізованого звіту, система запропонує вам різні варіанти формату файлу - звіту. Виберіть файл у форматі ZIP - такий файл буде набагато менше важити і працювати з ним значно легше.