Як відкрутити гайку.

Ви займаєтеся ремонтом, і все, що залишилося зробити - відкрутити всього лише одну гайку. Скільки на це може знадобитися часу? Може бути, хвилина чи дві? Чи не тут-то було, гайка так приржавела, що ви б'єтеся над завданням битих півгодини, а результату як не було, так і немає.
Інструкція
1
Отже, правило перше, дуже важное.Всегда користуйтеся тільки якісним, надійним і зручним інструментом. Хороший інструмент - половина успіху. По можливості намагайтеся користуватися накидними ключами. Ріжковим ключем легко пошкодити грані, а застосувавши накидний ключ або голівку, ви зведете цей ризик до мінімуму.
2
Якщо гайка міцно прикипіла до різьби, можна порекомендувати кілька дієвих способів вирішення цієї проблеми. В магазинах, що торгують автомобільними запчастинами, можна зустріти спеціальні склади, проникаючі в різьбове з'єднання і що розчиняють іржу, після чого впоратися з упертою гайкою або болтом буде набагато простіше. До таких засобів відносяться: рідина WD, «рідкий ключ», або простий гас. Все, що потрібно, це нанести склад на коррозийное різьбове з'єднання і почекати 10-15 хвилин, після чого демонтаж пройде набагато легше.
3
Якщо з якихось причин похід в магазин не входить у ваші плани, має сенс скористатися звичайною оцтовою есенцією або столовим оцтом (буде потрібно більше часу). Алгоритм такий же, як і у вищевикладеному способі: змочити, почекати, відкрутити. Замість оцту можна застосувати спиртовий розчин йоду.
4
Найдієвіший спосіб - нагріти гайку до червона, але це не завжди зручно і здійснимо. Для цього вам буде потрібно автоген або паяльна лампа. Відкручувати потрібно негайно, поки гайка гаряча! Ще можна спробувати «обстучать» грані, але тільки акуратно, щоб їх не пошкодити. Як варіант - спробуйте розхитати гайку, докладаючи зусилля, як в сторону відкручування, так і в протилежному напрямку.
Корисна порада
Пам'ятайте, що попередити проблему набагато простіше, ніж мучитися з її рішенням. Наступного разу, перш ніж щось закрутити, обмажте різьбу солідолом або графітової змазкою, і, коли вам буде потрібно розібрати з'єднання, все у вас піде, як по маслу.
Як би не була захищена гальмівна система від зовнішніх впливів, все одно при тривалої та інтенсивної експлуатації автомобіля на гальмівних барабанах накопичується бруд. Якщо її вчасно не видаляти, то можуть виникнути серйозні проблеми.
Інструкція
1
Про забруднення гальмівних колодок можуть свідчити відхилення в русі при гальмуванні, свист або вереск в момент гальмування чи необхідність докладати при натисканні на гальмо додаткові зусилля. Все це є серйозним приводом провести ревізію гальмівної системи. Враховуючи важливість гальмівної системи, її профілактику краще проводити в стаціонарних умовах. Ось як це робиться на автомобілях ВАЗ. Підніміть міст за допомогою підйомного пристрою і встановіть його на надійні опори.
2
Після цього зніміть заднє колесо і приступите до чищення гальмівного барабана. Для очищення його внутрішньої поверхні використовуйте тільки суху ганчір'я. Застосування рідких засобів або стисненого повітря не дозволяється, інакше можливе попадання чистячих засобів в колісні підшипники, що призведе до порушення мастила.
3
Одночасно очищайте штуцер для видалення повітря і головки ексцентриків. Дані деталі слід промити теплою водою. Якщо на вашій машині відсутній автоматичне регулювання, починайте по черзі обертати головки ексцентриків, поступово збільшуючи до максимуму зазор між колодкою і барабаном. При виникненні труднощів поверніть ексцентрик в іншу сторону. Після цього відверніть на кілька оборотів регулювальну гайку і злегка послабте стоянкове гальмо.
4
Тепер зняти барабан буде набагато легше. В іншому випадку, замінивши старі колодки на нові, ви не зможете повернути барабан на своє місце. Перед тим, як зняти барабан, відкрутіть напрямні шпильки. Зняття барабана - операція вельми трудомістка і щоб хоч якось полегшити її, змочіть гальмівною рідиною або гасом на якийсь час місце контакту фланця півосі і барабана.
5
Після того як барабан знято, промийте його внутрішню поверхню і колодки бензином. Це допоможе оберегти фрикційні накладки від замасливания. Перед тим як встановити барабан назад, місце його з'єднання з фланцем змастіть тонким шаром літолу-24 або солідолу. Будьте обережні - надлишки мастила під впливом відцентрових сил можуть потрапити на внутрішню поверхню гальмівного барабана і замаслилися колодки.