Як лікувати шийний хондроз. лікування шийного хондроза.

Симптоми хондроза шийного відділу хребта - часті головні болі, порушення зору, запаморочення, шум у вухах, скутість і оніміння рук, обмеженість руху шиї. Вилікувати хондроз неможливо, так як це процес дистрофії в міжхребцевих дисках, але затримати, купірувати цей процес і мінімізувати больові симптоми реально.
Інструкція
1
Виконуйте спеціальну гімнастику. Лікарі рекомендують рух як головне профілактичний і лікувальний засіб. В період загострення робіть спеціальні посильні вправи, в звичайному стані - гімнастіку.Ізометріческіе, изотонические вправи і розтягують пози - основні засоби лікування цього захворювання. Вони ж сприяють появі та закріпленню правильної постави. Рівномірний перерозподіл навантаження на хребет зменшує біль і пом'якшує симптоми хондроза.
2
Ізометричні вправи дозволяють тренувати м'язи без зміни положення тела.Сядьте прямо, зіпріться спиною на спинку стільця, опустіть і розслабте плечі. Повільно відводьте голову назад, «закидаючи» її якнайдалі. Затримайтеся в цьому положенні на 30 секунд, потім поверніть голову вліво - 30 секунд, вправо - 30 секунд.
3
Покладіть руки на коліна. Голову тримайте нерухомо, підборіддя опустіть. Поперемінно піднімайте плечі, намагаючись плечем дістати до вуха. Зробіть це 10-15 разів.
4
В изотонических вправах використовується внутрішнє власний опір тела.Сядьте прямо, опустіть і розслабте плечі. Сенс вправи в обопільній протидію голови і рук при зовнішньої нерухомості. Сплетеними пальцями рук натиснете на потилицю, одночасно намагаючись відкинути голову назад.
5
Нахиліть голову вперед, впираючись лобом на сплетені пальці рук, підсильте тиск голови на руки, руки опираються нахилу голови. Кожна вправа виконується протягом 10 секунд.
6
Результатом гімнастичних вправ повинно бути розслаблення нервових пучків і посилення кровообігу, і, отже, надходження кисню в клітини мозку.
7
Обома руками розітріть вушні раковини, особливо мочки вух.
8
З зусиллям натискайте на скроні й чоло (над бровами і по лінії росту волосся). Це активізує приплив крові до головного мозку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P3GlbPmqAS0
Корисна порада
Розтягуючі пози використовуються в комплексному лікуванні хондроза гімнастикою. Комплекс таких вправ складає лікар, як правило, вони прості і можуть виконуватися в домашніх умовах. Лікування хондроза вимагає систематичності і постійного контролю над поставою.