Як записати фільм на DVD-RW диск. Як записати відео на диск dvd-rw.

Найчастіше, дивитися відео набагато зручніше на телевізорі, ніж на моніторі комп'ютера, тому користувачі воліють переписувати фільми на DVD-RW диски - благо, зробити це сьогодні може майже будь-який користувач ПК.
Інструкція
1
Перевірте, чи має ваш привід функцію запису. Як правило, це можна визначити з гравірування на кришці дисковода: DVD-RW. Якщо кришка прикрита чимось, або на ній в принципі відсутні позначки, то перевірте назву пристрою в системі. Якщо по відкритті меню «Мій комп'ютер» DVD-rom позначається як DWD-RW, то він має функцію запису. В крайньому випадку, вставте «болванку» (порожній диск DVD) у привід і клацніть по ньому правою кнопкою миші. Якщо ви побачите підпис «записати файли на диск», то ви в змозі це зробити.
2
Придбайте порожній DVD-RW диск. Як говорилося вище, він іменується в народі «болванкою». Зверніть увагу на обсяг диска при купівлі - цей параметр приймає зовсім різні значення через різні виробників і різних способів записи (зокрема «двухшарових» DVD). Тому, переконайтеся в тому, щоб розмір записуваного файлу був менше або дорівнює обсягу диска.
3
Запис можна робити як за допомогою засобів Windows, так і за допомогою сторонніх програм. Варто відзначити, що функція запису на Windows XP оформлена вельми невдало і на багатьох комп'ютерах працює нестабільно: краще віддати перевагу спеціалізований софт. Windows 7 же, навпаки, пропонує вельми швидку і якісну систему роботи з дисками, яка, як правило, не викликає нарікань. Однак, якщо ви плануєте користуватися функцією запису на регулярній основі, краще все-таки віддати перевагу «Nero: burning rom» - найвідомішу програму для роботи з RW, яка гарантує якість.
4
Записуючи фільми, зверніть увагу на файлову систему майбутнього диску. Говорячи простою мовою, файли можна записати по-різному. Якщо ви хочете перенести фільм на інший комп'ютер і подивитися там, то цілком підійде «звичайний» варіант запису. Якщо ж диск потрібно буде вставити в DVD-плеєр, то і записувати його слід особливим чином («Створити компакт-диск для відеоплеєра»). В цьому випадку на болванці більше не залишиться вільного місця і розпізнаватися він буде виключно як носій відеофайлу.
Зверніть увагу
В Windows 7 ви можете не тільки записати фільм на диск, але і оформити меню.