Як відформатувати флешку з вірусом.

USB-носії служать для тимчасового зберігання файлів і для переміщення інформації з одного комп'ютера на інший. Флешки звичайно підключають до різних комп'ютерів, на роботі і в гостях, тому цілком звично виявити на них вірус. Тому час від часу варто робити лікувальну форматування носія.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Підключіть USB-носій до комп'ютера. Зачекайте, поки пристрій визначиться системою і відповідна літера розділу з'явиться в «Моєму комп'ютері». Якщо ваш антивірус відразу ж повідомив про загрозу, дозвольте йому «вилікувати» віруси. Клацніть правою кнопкою миші по ярлику «Мій комп'ютер» і виберіть пункт «Управління». У виниклому вікні, в лівій його частині, виберіть пункт "Керування дисками". Зачекайте, поки операційна система збере інформацію про всі носіях і виведе її на вікно утиліти.
2
Знайдіть у списку пристроїв вашу флешку. Клацніть по її розділу правою кнопкою миші і виберіть пункт «Форматувати». Програма запропонує ввести мітку тому (назва носія, яке буде відображатися поруч з буквою розділу) і вибрати тип файлової системи. Залиште розмір кластера з прапорцем «за умовчанням», а також зніміть прапорець з пункту «Швидке форматування». Якщо у вас мало часу, залиште прапорець, але в такому випадку не відбудеться апаратне видалення інформації, а лише перезапішет схема структури флешки, і вона тільки «забуде» про що зберігається на ній інформації.
3
Натисніть ОК, погодитеся з попередженням системи про майбутній видаленні всього вмісту розділу. Зачекайте закінчення процесу форматування. Якщо на флеш-диску не один розділ, повторіть процедуру для кожного. Форматувати флеш-носій можна також і з командного рядка за допомогою команди format. Для цього натисніть на кнопці «Пуск». Далі натисніть на кнопку «Виконати». Введіть format/fs: [тип системи] і натисніть Enter, якщо ви хочете відформатувати розділ з командного рядка.
4
Якщо вам потрібно буде відформатувати інші носії, то виконайте це подібним чином. Також варто відзначити, що після форматування найкраще перевірити носій на наявність вірусів. Перевіряйте відразу всі диски комп'ютера і реєстр, щоб бути повністю впевненими в безпеці інформації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cxWeK71wjmg