Як збільшити диск C на комп'ютері. Як збільшити місце на диску c за допомогою програми acronis.

При установці операційної системи диск С часто роблять невеликого розміру, мінімально необхідного для зберігання папок системи та деяких програм. Однак, рідкісний користувач змінює параметри установки ігор, тому вільне місце на диску С швидко закінчується. Для збільшення розміру розділу скористайтеся програмою роботи з вінчестерами, наприклад, Acronis Disk Director.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - програма Acronis.
Інструкція
1
Візьміть завантажувальний диск з інтегрованою програмою Acronis Disk Director. Дана програма входить до складу практично будь-якого системного диска. Якщо у вас немає такого диска, завантажте образ з інтернету і запишіть на оптичний носій. Знайти можна на офіційному сайті виробника acronis.ru. Ви можете встановлювати програмне забезпечення на персональний комп'ютер, а можете використовувати на записаному носієві інформації при завантаженні комп'ютера.
2
Завантажте комп'ютер з оптичного диска. Для цього зайдіть в BIOS материнської плати і встановіть порядок завантаження спочатку з приводу DVD, а тільки потім з вінчестера. Збережіть зміни і після перезавантаження комп'ютера виберіть на диску завантаження Acronis Disk Director. Щоб завантажитися за допомогою даної програми, виберіть відповідний пункт в меню і натисніть на клавішу Enter.
3
Дочекайтеся запуску програми. В основному вікні програми знайдіть розділ С і виділіть його. У лівій області вікна програми серед доступних операцій виберіть пункт «Збільшення вільного місця» і натисніть на нього. Вкажіть розділ, за рахунок якого буде збільшено місце на диску С, а також величину «відрізається» шматка. Програма не дозволить «відрізати» більше, ніж є на розділі-спонсора. Вказуйте оптимальний варіант.
4
Запустіть виконання операції, натиснувши на кнопку з малюнком стартового прапорця. Дайте програмі час провести задані дії, потім вийдіть з програми, закривши її основне вікно. За допомогою програми Acronis Disk Director можна створювати нові розділи на вінчестері за рахунок вільного місця інших розділів, об'єднувати розділи і копіювати їх. Ознайомтеся з допомогою за програмою, щоб дізнатися про всі операції докладно.