Як визначити свій рівень знання англійської мови.

Уміння правильно і адекватно визначати свій рівень володіння англійською мовою дозволяє підбирати необхідні навчальні посібники, ставити реальні цілі, оцінювати свої можливості при вступі до навчального закладу або при пошуку роботи.
Інструкція
1
В інтернеті можна знайти численні тести на визначення рівня володіння англійською мовою. Вам потрібно буде перевірити свої навички в граматиці, читанні, аудіюванні, лексичний запас. Деякі тести пропонують перевірити всі навички в комплексі. Наприклад, велика кількість подібних тестів представлено на сайті study.ru або anglolang.co.uk, дуже цікаві тести на знання лексики і смислове здогад, що супроводжуються картинками, пропонує news.bbc.co.uk.
2
Також можна пройти подібний тест в школі або на курсах англійської мови. Вони періодично влаштовують Дні відкритих дверей, де вас проконсультують і дадуть свої рекомендації кваліфіковані викладачі англійської мови.
3
Наступний крок - розібратися в термінології позначень рівнів володіння мовою. Якщо згідно з результатами тесту у вас рівень basic, то це означає, що ви тільки що почали вчити мову і про практичне його використанні говорити ще рано.
4
Рівень elementary означає, що ви можете розуміти нескладні написи і обмінюватися з іноземцем інформацією з побутових питань. Виділяють ще й рівень upper-elementary, що означає, що ви володієте мінімумом для спілкування на обмежений набір тем.
5
Рівень pre-intemediate означає вміння пояснюватися на нескладні теми, володіння лексичним запасом для повсякденного спілкування і знання елементарної граматики. Випускник середньостатистичної школи повинен володіти цим рівнем, як мінімум.
6
Рівень intermediate увазі вміння говорити іноземною мовою грамотно, дивитися фільми і читати книги з повним розумінням сенсу, і крім того, писати тексти на різні тематики практично без помилок.
7
Рівень upper-intermediate означає, що у вас великий словниковий запас, відмінне знання граматики і вміння побіжно спілкуватися англійською мовою.
8
Останній рівень, advanced, має на увазі володіння мовою на рівні рідної. Щоб досягти його, необхідно не тільки наполегливо вивчати мову, але й тривало його використовувати, наприклад, спілкуючись з іноземцями, проживаючи в англомовній країні або працюючи перекладачем.
Зверніть увагу
Тести від Englishjet допоможуть вам визначити свій рівень знання англійської мови, а також нададуть можливість пройти тест відповідного рівня, щоб підтвердити його.