Як змінити дозвіл фільму. зміна дозволу фільмів.

Дозвіл відео-файлу - один з основних показників якості відео-зображення. Збільшити цей параметр і одночасно підвищити якість не вийде, так як програмою-редактору просто нізвідки брати додаткові пікселі для формування зображення. Найчастіше розширення редагують і зменшують. З цим завданням добре справляється програма Virtual Dub.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - програма Virtual Dub.
Інструкція
1
Скачайте програму з офіційного сайту за посиланням http://www.virtualdub.org/download.html і встановіть на комп'ютер. Запустіть додаток, клікнувши двічі по установчого файлу. Намагайтеся інсталювати подібне програмне забезпечення в системний локальний диск персонального комп'ютера.
2
Основне вікно програми нагадує собою звичайний програвач відео-файлів. Управляти даним програмним забезпеченням зможе навіть початківець користувач. Незважаючи на те, що інтерфейс програми англійською мовою, всі команди легко запам'ятовуються. Натисніть Video - Filters - Add і виберіть пункт Resize. Додайте цей компонент, натиснувши кнопку ОК.
3
Відкриється вікно налаштувань фільтра дозволу відео. Встановіть необхідні параметри. Ви можете задати розміри картинки вручну, проте врахуйте, що стандартні програвачі відео будуть очікувати від вашого файлу певного дозволу, і незвичний розмір буде відображатися некоректно.
4
Натисніть кнопку Show preview, щоб бачити, як ваші зміни впливають на зображення. Спробуйте всі значення поля Filtr mode, щоб визначитися з вибором дозволу. Встановіть співвідношення сторін картинки. Натисніть ОК, коли завершите роботу з фільтром. Також варто відзначити, що найкраще зберігати змінене відео в нову папку, щоб вихідне залишалося в колишньому режимі, так як ви зможете змінити дозвіл і в інших параметрах.
5
Програма виведе вікно зі списком всіх фільтрів, підключених до відео-зображенню. Натисніть ОК, щоб закрити вікно. Ви повернетеся в основне вікно програми. Дізнатися детальніше про роботу з дозволом відео ви можете, ознайомившись з розділом допомогою програми. В цілому ж можна сказати, що змінити дозвіл будь-якого фільму не так вже й важко.
Зверніть увагу
Для того, щоб змінити дозвіл відеофайлу, вам знадобиться програма редактор відео. Хоча можливо і деякі перекодувальники вміють це робити. Але, як правило, це все-таки прерогатива редакторів. У редакторі ви знаходите пункт меню, або фільтр,
Корисна порада
Як змінити дозвіл відео. У цих випадках мова йде, як правило, про зменшення дозволу відео. До збільшення дозволу вдаються набагато рідше, на що є вагомі причини. Якщо просто збільшити дозвіл відео (зберегти відеофайл з більшим, ніж у вихідного, дозволом), якість відео не покращиться, а розмір файлу може при цьому збільшитися.
З моменту створення перших відеоадаптерів для персональних комп'ютерів пройшло чимало часу. Вони завжди відрізнялися своїми особливостями, які характеризували кожну модель. Кожна нова модель була досконалим варіантом попередньої моделі. З часом з'явилася можливість зміни дозволу екрану, і з кожним разом виконання цієї операції зводилося до мінімуму дій. Сьогодні змінити дозвіл екрана можна досить швидко, ця операція займе не більше 2 хвилин.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows XP, налаштування властивостей екрану.
Інструкція
1
Як правило, зміна дозволу екрану потрібно при певних умовах роботи: зміна монітора, погіршення зору і т.д. Найчастіше причиною зміни є покупка нового монітора або повернення до старого монітора. Залежно від діагоналі монітора вибирається відповідне значення. Чим вище значення монітора, тим більше значків може вмістити ваш робочий стіл і тим менше буде розмір шрифту об'єктів, що знаходяться на робочому столі.
2
Для зміни дозволу відеозображення, скористайтеся редагуванням налаштувань екрану, які тісно пов'язані з настройками відеокарти. Натисніть правою кнопкою миші на робочому столі, в контекстному меню виберіть пункт «Властивості». Перед вами з'явиться вікно «Властивості: Екран». Це вікно можна викликати і іншим способом: натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Панель управління», у вікні, виберіть елемент «Екран».
3
У новому вікні перейдіть на вкладку «Параметри», в блоці «Дозвіл екрану» встановіть відповідне значення. Щоб мати уявлення про зміну дозволу екрану, зверніть увагу на зображення двох моніторів в блоці відображення екранів. Натисніть кнопку «Застосувати». Якщо вас влаштовує даний дозвіл екрана, натисніть кнопку «ОК» в діалоговому вікні, інакше натисніть «Скасування».
4
Для підвищення різкості відображення будь-якого виду інформації на моніторі, натисніть кнопку «Додатково», у вікні, перейдіть на вкладку «Монітор», встановіть найбільш високе значення частоти оновлення екрану. Натисніть кнопку «ОК».
5
Для кращого відображення шрифтів при роботі з документами, перейдіть на вкладку «Оформлення», натисніть кнопку «Ефекти». У вікні, виберіть метод згладжування екранних шрифтів, пункт Clear Type відмінно підходить для постійної роботи з документами. Натисніть 2 рази кнопку «ОК».