Як навчитися робити кожух.

Тулуп (від англійського two loop) прийнято вважати одним з найпростіших стрибків у фігурному катанні. Найчастіше тулуп виконується другим стрибком в каскадах стрибків.
Інструкція
1
У фігурному катанні багато стрибки виконуються з одного ребра на інше, а в деяких з них використовують зубці ковзанів. Якраз до таких стрибків і відноситься тулуп, який називають стрибком з легкого поштовху зубцом.Ітак, робити потрібно наступне. Спробуйте ковзати назад-назовні, далі розвертайте плечі, намагаючись штовхатися від льоду за допомогою носка вільної ноги. Потім продовжуйте повертатися і стрибайте таким чином, щоб скоїти приземлення на ребро назад-назовні. Лівий носок повинен упиратися в лід дуже плавно практично без зупинки.
2
Для того щоб краще розібратися в техніці виконання стрибка, спробуйте уявити, що ви робите вальсовий стрибок з носка. Також перед вчиненням стрибка робіть поворот голови більше до лівого плеча. Якщо говорити про можливі помилки, то вони в основному ті ж, що і в інших стрибках, правда є одна, про яку варто згадати окремо. Під час виконання самого стрибка вам необхідно переконатися, що носок спрямований саме вниз, в іншому випадку, він не вріжеться в льодове покриття, і ви ризикуєте впасти.
3
Для того щоб опинитися на ребрі назад-назовні, спробуйте зробити внутрішню трійку до того, як стрибнути (насправді це не так вже й складно). Така трійка виконується приблизно так само, як і вперед-назовні, а саме: готова позиція, розворот і контроль. Якщо стрибок скоюється проти годинникової стрілки, то перша позиція має бути на ребрі вперед-всередину, потім дуже сильно розкрутіть плечі і руки проти годинникової стрілки і зробите троечних поворот. Зауважте, що вільна нога в цей же час повинна йти навколо опорної по досить широкому радіусу для того, щоб ви змогли приземлитися в початкове положення. Якщо ви відразу почнете робити трійку, то безпосередньо перед поштовхом буде зовсім маленька пауза (або ж її не буде зовсім), і тоді вся комбінація буде виглядати дуже плавною і гармонійною.