Як обстежити весь організм. Як мене обстежуватимуть.

Стежити за станом свого здоров'я дуже важливо і необхідно для кожної людини. Якщо ви регулярно відвідуєте поліклініку, здаєте аналізи і проходите необхідні обстеження, лікарі зможуть на ранньому терміні діагностувати і вилікувати захворювання, якщо вони у вас є, і не допустити появи ускладнень.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили пройти обстеження всього організму, насамперед відвідайте свого лікаря або терапевта, що працює по вашій ділянці. Він проведе огляд, послухає дихання і випише напрямок до інших фахівців, на аналізи і деякі інші процедури, якщо помітить якісь відхилення.
2
Після відвідин терапевта здайте аналізи крові та сечі. За кількістю різних речовин, що містяться в крові і виводяться з організму з сечею, лікар може судити про стан здоров'я та роботі ваших внутрішніх органів. Після здачі аналізів можна виявити такі серйозні захворювання, як рак і цукровий діабет, хвороби нирок і печінки.
3
Перевірити стан ваших легенів можна за допомогою флюорографії. Сьогодні багато лікарні в містах нашої країни оснащені новітнім обладнанням, що дозволяє дізнатися результат відразу після того, як буде зроблений знімок.
4
Відвідайте кабінет, де роблять ЕКГ, і дізнайтеся про стан свого серця. Лікарі рекомендують проходити цю процедуру регулярно, не рідше, ніж 1 раз на рік, оскільки найменші порушення в роботі серцево-судинної системи можуть призвести до страшних наслідків. Тому дуже важливо їх вчасно виявити і по можливості вилікувати.
5
Якщо ви колись помічали, що у вас з'явилися невеликі припухлості або тверді утворення на тілі, які не проходять або навіть збільшуються в розмірах, обов'язково відвідайте хірурга. Цей фахівець скаже, чи існує якась небезпека для вашого здоров'я, і підбере правильне лікування. Не варто затягувати з проходженням огляду і доводити справу до операції.
6
Перевірте зір у окуліста або офтальмолога і обов'язково відвідуйте стоматолога хоча б раз на півроку. Це допоможе вам уникнути серйозних захворювань, пов'язаних з порушенням функцій органів зору або запальними процесами в порожнині рота.
7
Жінкам рекомендується також регулярно проходити огляд у гінеколога, а чоловікам - в уролога, для перевірки стану здоров'я статевих органів.