Як організувати сюрприз.

Останнім часом мало чим можна здивувати звичайної людини. Будь це навіть подарунок на День народження або просто сюрприз. Треба обов'язково чимось відзначитися, щоб залишитися в пам'яті надовго.
Інструкція
1
Щоб зробити незабутній сюрприз, потрібно бути трохи оригінальним. Недостатньо того, щоб все йшло від душі (хоча це і важливий факт). Важливо знати маленькі подробиці про життя людини: захоплення, способі життя, улюблені речі і т.д. Виходячи з кожної дрібниці, можна організувати відмінний і незабутній подарунок. Але це в тому випадку, якщо ви знайомі з людиною. А якщо ні, то можна або покластися на свою власну інтуїцію, або довідатися трохи про людину і на цій основі зробити невеликі висновки для подальшого продумування плану привітання. Однак придумати можна таких планів багато, але ось деяка частина, яка допоможе розвинути фантазію і придумати ще більш оригінальні привітання.
2
Часто хлопці роблять своїм коханим дівчатам всіма можливими способами різні сердечка: викладають з каменів, свічок і т.д. Здавалося б, куди ще оригінальніше? Але завжди можна знайти що-небудь нове. Якщо сюрприз робиться в приміщенні, то до серця, викладеному зі свічок на столі, можна додати повільну музику. Або замість музики поставити фонтан, який має достатньо невеликі розміри. Вимкніть світло, і тоді вода буде красиво переливатися від невеликого світла свічок.
3
Відмінний сюрприз можна зробити з підручних засобів. Якщо куплений подарунок, а загорнути його нікуди, але у вас залишилася стара подарунковий папір, то поверніть її в декілька шарів, а між ними покладіть маленькі папірці з поздоровленнями. Подарунок буде красиво упакований зовні, а всередині до того ж буде чекати сюрприз.
4
Своїми руками можна зробити різні фігурки з паперу. Нехай це будуть квіти, птахи, тварини і т.д. Якщо їх буде багато, то буде виглядати дуже оригінально. Якщо малюється плакат, то крім своїх малюнків, приклейте фотографії знаменитостей або просто смішні картинки. Зробіть картину із сірників, а зверху приклеїте яке-небудь зображення.
5
У День народження роздрукуйте фотографію іменинника і повісьте там, де ходить дана людина. Поруч з фотографією напишіть прохання про привітанні людини. Щоб придумати відмінний сюрприз, потрібно мати всього лише трохи бажання для його реалізації, а також набір звичайних речей або предметів, які зможуть надихнути на створення дивного подарунка.