Як представити класного керівника.

Класний керівник є в кожному класі, він здійснює виховну діяльність, вирішує організаційні питання, займається веденням всієї необхідної документації. Як правильно представити учням і батькам їх нового класного керівника?
Інструкція
1
Якщо ви - директор школи, то уявлення класного керівника учням - ваша задача. Якщо директор по якійсь із причин відсутній, зробити це повинен його заступник, тобто завуч.
2
Уявляйте класного керівника відразу всім учням, а не кожному окремо. Новий класний керівник повинен увійти до класу в проміжку вільного часу, краще на початку уроку, коли всі учні знаходяться на своїх місцях, але заняття ще не почалося.
3
Пропустіть вперед себе нового педагога, потім увійдіть самі. В кабінеті не повинні бути присутніми інші вчителі. Класний керівник повинен стояти перед учнями в центрі класу, повернувшись до дітей обличчям. Представляє при цьому стоїть збоку. Попросіть дітей зосередитися, повідомте учням про те, що зараз їм буде представлений їх новий класний керівник.
4
Голосно і чітко назвіть прізвище, ім'я та по батькові нового класного керівника. Якщо це учні початкової школи, напишіть прізвище, ім'я та по батькові нового класного керівника на доске.Проконтроліруйте, щоб учні записали собі в щоденник ім'я нового класного керівника.
5
Скажіть кілька слів про досвід роботи нового викладача, про те, які цікаві відкриття і методичні розробки він зробив, тобто покажіть дітям сильні сторони педагога, якщо такі є, похваліть його.
6
Попрощайтеся і побажайте удачі і взаємної поваги в процесі співробітництва педагога з дітьми, покиньте клас; сам класний керівник не повинен продовжувати хвалебні промови про себе - краще відразу перейти до роботи.
7
Уявляйте класного керівника батькам учнів на батьківських зборах приблизно в тому ж порядку, в якому представляли педагога дітям.
8
Для ближчого знайомства класному керівнику можна провести анкетування, як серед батьків, так і серед дітей, дізнатися, які питання їх хвилюють.