Як продавати насіння.

Бізнес, пов'язаний з продажем насіння, не зажадає серйозних вкладень, але при цьому здатний забезпечити стабільний дохід. Ринок насіння сьогодні характеризується динамічним розвитком, пов'язаним з виведенням великої кількості нових сортів садово-городніх культур. Відкриття невеликого спеціалізованого магазину може стати відправною точкою для початку масштабного бізнесу в даній сфері.
Вам знадобиться
  • - початковий капітал;
  • - торгове обладнання;
  • - місце для продажів;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Зареєструвавшись в якості індивідуального підприємця, виберіть місце для торгівлі насінням. Основна перевага подібного бізнесу - компактність товару, тому великі складські приміщення вам не будуть потрібні. Для ефективних продажів буде цілком достатньо невеликої точки в жвавому місці. На торгове обладнання ви також можете витратити мінімум коштів: відкриті або скляні вітрини дозволять покупцям безперешкодно розглядати продукцію.
2
Знайдіть постачальника насіння. Для відкриття невеликого відділу буде достатньо одного крупного оптовика, який зможе забезпечити вас найбільш ходовими позиціями. Розширюючи асортимент, ви можете знайти нових партнерів, які спеціалізуються на більш цікавих і менш поширених видах насіння.
3
Найміть продавця-консультанта, який має певний досвід у даній сфері. Питання від покупців насіння надходитимуть у великій кількості, оскільки більшість з них не дуже добре орієнтується в сьогоднішньому розмаїтті продукції. Продавець повинен відмінно розбиратися не тільки в термінології і сортах насіння, а й знати умови їх вирощування.
4
Введіть в асортимент альтернативні товари, який допоможуть вам уникнути сезонного зниження продажів. Як правило, з листопада по січень рівень закупівель насіння значно падає. Підтримувати ваш бізнес ви зможете за допомогою невеликих кімнатних рослин, грунту, цибулин квітів.
5
Відкрийте інтернет-магазин, який стане відмінним доповненням роздрібної точки. Введіть функцію-онлайн консультації для більш докладного роз'яснення особливостей кожного товару потенційним покупцям.
Зверніть увагу
Контролюйте вартість насіння. Незважаючи на відносно невисоку ціну, певні категорії ваших покупців, наприклад, пенсіонери, вкрай чутливі навіть до незначних коливань. Відстежуйте середньоринковий ціновий рівень, як мінімум, для самих ходових позицій.
Корисна порада
Відстежуйте тенденції в кулінарії, щоб закуповувати відповідні насіння. Наприклад, сьогодні великою популярністю користуються всілякі салати - від руколи до айсберга, отже, в асортименті вашого відділу їх має бути чимало.