Як зробити верблюда.

Мабуть, на світі більше немає тварин, що мають настільки фактурну зовнішність. Та й здатності їх так само дивні. Те, що вони здатні обходитися без води довгий час, знають усі. Але ці тварини витривалі й уперті. Їх хутро відображає сонячні промені. І якщо верблюд ліг відпочити, підняти його не зможе ніхто. Звичайно, завести в будинку це гідне тварина досить важко. Зате можна зшити верблюда своїми руками.
Інструкція
1
Знайдіть в журналі зображення фігури верблюда і обрисуйте її по контуру. Якщо хочете, щоб верблюд був смішним, візьміть за основу мультяшного верблюда.
2
Зробіть викрійку верблюда на папері. Вона складається з двох бічних частин (контур верблюда з ногами і головою), двох частин живота верблюда (нижня частина контуру з животом і ногами), хвоста і двох ушек.Подберіте для шиття світло-коричневу м'яку щільну тканину - драп, плюш, велюр. Перенесіть викрійку з паперу на тканину, виріжте, залишаючи з усіх боків припуски на шви по 5-10 мм.
3
Спочатку зшийте бічні частини верблюда з частинами живота. Потім половинки іграшки пришийте один до одного з боків і зверху так, щоб шов живота залишився незшитих.
4
Набейте фігурку щільним наповнювачем, шматочками поролону або синтепону. Можна покласти всередину шматочок автомобільного ароматизатора із запахом кави або ванілі. Чим тугіше ви наб'єте іграшку, тим краще вона буде стояти на площині. Акуратно зшийте живіт верблюда.
5
Пришийте верблюду вушка, хвіст, зробіть очі з намистин. На верхівку верблюду можна приклеїти шматочок коричневого меха.Украсьте іграшку вуздечкою, зшийте сідло або попонку.
Зверніть увагу
Верблюди бувають одногорбі (дромедари) і двогорбі. Дромедар - африканський звір. Його використовують як верхове і в'ючних тварин. В пустелях Середньої Азії кочують двогорбий верблюд, яких також здавна використовували для перенесення вантажів, спецій, тканин, коштовностей. В середні століття вони були і військовими тваринами. На них боролися бедуїни. Двогорбий верблюд дають молоко і шерсть. Якщо верблюда правильно навчити, він може штовхати усіма чотирма ногами. Ось це потенціал!