Як створити локалку для ігор.

Багато сучасні ігри підтримують роботу по локальній мережі або по інтернету. Погодьтеся, гра проходить набагато цікавіше, коли в ній беруть участь реальні люди, можливо, навіть ваші співробітники або сусіди. Для гри по локальній мережі підійде будь-яке з'єднання комп'ютерів. Найчастіше організовують дротове з'єднання через комутатори і виділяють один з комп'ютерів під сервер.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - маршрутизатор;
  • - кабелі.
Інструкція
1
Придбайте кабелі для з'єднання комп'ютерів у мережу і кількість комутаторів, рівне кількості ланок вашої майбутньої мережі. Мережевий кабель називається кручена пара, або LAN-кабель. Продається він необжатимі відрізками по метражу або готовими патч-кордами. У магазині проконсультуйтеся з менеджером з продажу або консультанотом щодо придбання кабелю. Краще всього, якщо вам там же зроблять обтиснутий кабель.
2
Встановіть комутатори оптимально для підключення всіх комп'ютерів ділянки і з'єднайте комп'ютери з комутатором за допомогою мережевого кабелю. Для з'єднання комп'ютера в ньому повинна бути встановлена мережева карта. Якщо мережевої карти немає, купіть її у відповідному магазині. Як правило, подібні запчастини для персонального комп'ютера коштують недорого, та й встановлюються без будь-яких проблем.
3
Виділіть головний комп'ютер і задайте для нього основною IP-адресу, так званий «основний шлюз». У налаштуваннях інших комп'ютерів вкажіть сервер основним шлюзом, і задайте IP-адреси одного діапазону. Як показує практика, в основному вказуються IP адреси 192.168.0.1 - 192.168.0.128. Ви можете вибирати будь-які адреси з даного діапазону. Головне, щоб останні цифри тільки відрізнялися.
4
Якщо ви не хочете залежати від одного сервера або задавати IP-адреси «залізно», придбайте і встановіть маршрутизатор. Цей пристрій буде саме роздавати адреси комп'ютерів в мережі і контролювати обмін даними. З'єднати комп'ютери в локальну мережу нескладно, потрібно лише придбати необхідне обладнання та кабель. Створити мережу можна і на бездротових технологіях, але для цього вам знадобляться wifi-адаптери і маршрутизатор з wifi-антеною. Створити локальну мережу на комп'ютері можна різними способами, тому вибирайте найбільш підходящий.