Як заплести косу. Як заплести в домашніх умовах косу.

Всім вже здаються звичайними волосся, прибрані в хвіст або просто розпущене, а на похід в перукарню кожен день у більшості не вистачає ні часу, ні грошей. Який же вихід є з цієї ситуації? Відповідь проста - потрібно заплести косу. Коси завжди виграшно виглядають на будь-якому волоссі. Крім того, це дуже практична зачіска, на яку у вас не піде багато часу. Деякі дівчата можуть подумати, що заплітати коси було модно лише в минулому. Але ні, зараз цей вид зачісок не менше популярний.

Не всім подобається заплітати косу самим собі вдома, бо не у всіх це виходить правильно. Але потрібно розуміти: щоб зробити зачіску красиво, необхідний невеликий досвід і вправність. Існує безліч різних видів кіс. Для того щоб навчитися заплітати всі ці види, почнемо з простого: з звичної звичайної коси з трьох прядей.Следуя цим етапам, ви заплете ідеальну російську косу самостійно в домашніх умовах: 1. Ретельно розчешіть волосся і зачешите їх назад.2. Зберіть їх в стандартний кінський хвіст і закріпіть резінкой.3. Тепер необхідно розділити волосся на три рівні частини, взяти праву пасмо правою рукою, а ліву - левой.4. Тепер починаємо заплітати косу. Ліву пасмо перенесіть вправо і помістіть над середньої так, щоб ліва пасмо вже стала середньої, середня - лівої, а права так поки і залишилася правой.5. Тепер те ж саме робимо з правого пасмом. Заносимо її над середньої пасмом зверху, і тепер правая пасмо стає средней.6. Далі повторюємо операції 4 і 5 послідовно, поки не дійдемо до кінця волосся. Важливо пам'ятати, що на самому початку пасма повинні бути однакової товщини, інакше коса вийде неровной.7. Закріпіть вийшла косу гумкою або шпилькою, щоб добре держалось.8. При бажанні, на початку плетіння ви зможете додати атласні стрічки до волосся, тоді у вас вийде традиційний святковий варіант коси.Также ви можете всіляко ускладнювати просту косу і заплітати різні її модифікації. Наприклад, дуже популярним є спосіб, коли після плетіння звичайної коси, ви трохи витягаєте пасма з кожного боку так, щоб вийшли «петельки». Вийде дуже романтична красива зачіска, яку ви легко зможете самі правильно зробити вдома.

Косички - це зачіска, яка завжди залишається в моді. Вона допомагає вам розкриватися з різних сторін, надаючи образу трохи експресії або навпаки романтичності. Модні косички універсальні і підійдуть до будь-якого типу зовнішності.
Вам знадобиться
  • - гребінець;
  • - невеликі гумки для волосся або нитки;
  • - штучне волокно, канекалон;
  • - прикраси.
Інструкція
1
Ретельно розчешіть волосся. Вони повинні бути злегка вологими або сухими, а також абсолютно рівними і слухняними, щоб зачіска трималася не один день. При виникненні труднощів використовуйте спрей-кондиціонер або спеціальне, що полегшує процес, масло.
2
Розділіть поверхню голови на кілька частин-квадратів так, щоб вони були однакові за величиною. У загальній складності у вас повинно вийти не більше 6 секцій. При розподілі секторів на голові будьте гранично точні, т.к. якщо ви допустите помилку, доведеться все заплітати заново.
3
Починайте акуратно заплітати косички. Чи не натягуйте волосся при плетінні, т.к. по ніжній шкірі голови може піти роздратування, а самі косички вийдуть нерівними.
4
По ходу процесу вплітає в них пасма зі штучного матеріалу, який за довжиною повинен перевершувати ваші волосся. Не забувайте використовувати прикраси, адже вони визначають основний стиль зачіски. Для того щоб вона вийшла по-справжньому модною, вплітає самі незвичайні елементи декору: пофарбовані морські черепашки, нитки для в'язання різних відтінків, бусинки, яскраві стрічки. Ретельно вибирайте прикраси, заздалегідь поєднуйте їх між собою.
5
Після закінчення плетіння черговий косички надійно зафіксуйте її кінець невеликої гумкою для волосся або міцною ниткою. Ображати волоски, видатні з кісок, щоб уникнути нерівностей і надати акуратності. Коли все косички заплетені, переконайтеся, що вони йдуть рівномірно, під однаковим кутом. Якщо все гаразд, зачіска готова.
Зверніть увагу
Не старайтесь заплести косички самостійно. Це процес досить трудомісткий і складний. Знайдіть людину, яка вже має досвід створення такої зачіски, таким чином, ви позбавите себе від непотрібного ризику і можливої невдачі.
Корисна порада
Перед закінченням плетіння обдайте штучні косички окропом. Це додасть їм «завидну кучерявість."