Як прибрати зморшки на переніссі.

Одна маленька зморшка на обличчі - це сигнал до боротьби за молодість. Адже з віком зморшки заглиблюються, а їх кількість зростає. Зморшки на перенісся з'являються одними з перших, тому до їх усунення потрібно підійти грунтовно.
Інструкція
1
Зморшки на обличчі з'являються у кожного індивідуально. Це може бути пов'язано з типом шкіри, способом життя і доглядом за шкірою обличчя. Якщо ви виявили, що на переніссі утворилася зморшка, то спробуйте зрозуміти причину її виникнення. Як правило, така зморшка є мімічної. Простежте за рухом брів, чола. Можливо, ви самі часто напружуєте міжбровні м'язи, що тягне за собою появу неприємних зморшок.
2
Щоб почати боротьбу зі зморшками, почніть з більш простих і менш витратних способів. На жирній шкірі зморшки з'являються пізніше. Намагайтеся якомога частіше наносити на область перенісся кунжутне масло. Гарненько втирайте його в зморшки і через годину залишки зніміть серветкою. Хорошим засобом є звичайний майонез. Купіть пачку жирного майонезу і наносите його на ніч. Це допоможе не тільки усунути наявні зморшки, але і запобіжить появі нових.
3
Не лінуйтеся експериментувати з масками для обличчя. Маски на основі масел і лікувальних трав дуже корисні для шкіри, вони живлять, зволожують і розгладжують ваше обличчя.
4
Крім харчування шкірі потрібна справжня гімнастика. Слід виконувати кілька вправ, щоб позбутися від зморшок між бровами. Покладіть два пальці на початок брів ближче до перенісся і почніть хмуритися. Під опором ваші м'язи буде краще працювати. Повторюйте вправу по 50 разів на день. Покладіть пальці рук на лоб вздовж його вертикальної лінії і розтягніть трохи шкіру. Потім спробуйте хмуритися. Зробіть 15-20 підходів. Ще одна легеня вправу: сильно посуньте брови, але щоб не утворювалися зморшки, натисніть пальцями на брови. Але натискання не повинно бути сильним. Також повторюйте по 15-20 разів.
5
Слід пам'ятати, що вправи потрібно робити регулярно. Не лінуйтеся, пам'ятайте, що це все заради молодості та краси.
6
Якщо ви не хочете докладати які-небудь зусилля по боротьбі зі зморшками, то вам підійде ін'єкція ботокса. Ботокс - це препарат на білковій основі, який дозволяє м'язам бути довгий час розслабленими. Перед тим як пройти процедуру ретельно вивчіть всі медичні клініки, розпитайте знайомих. Дана ін'єкція безболісна і робиться раз на півроку. Результат ви побачите вже через тиждень.
7
Не забувайте, що крім екстрених заходів боротьби зі зморшками, ви повинні стежити за здоров'ям. Не паліть, пийте більше води, стежте за правильним харчуванням. Тоді молодість довгі роки буде прикрашати ваше обличчя.