Як витягнути з дисковода CD диск.

CD - це оптичний диск для запису і зберігання даних. CD-привід - пристрій, який записує і зчитує дані з компакт-диска. Після читання чи запису диск необхідно вийняти з приводу.
Інструкція
1
Щоб витягти компакт-диск, натисніть кнопку на лицьовій панелі приводу. У штатному режимі після цього висувається лоток, в якому поміщається диск.
2
Дістати диск можна, використовуючи засоби Windows. Клацніть двічі лівою клавішею миші по піктограмі "Мій комп'ютер". Знайдіть значок CD-приводу, клацніть по ньому для виклику контекстного меню правою клавішею і вибирайте опцію «Витягнути». Після цього лоток приводу повинен висуватися.
3
Якщо ви не можете відкрити CD-привід, перевірте - можливо, він використовується програмами читання або запису даних. Дочекайтеся завершення роботи цих програм, потім повторіть спробу. Можливо, програма, яка зверталася до компакт-диску, зависла. Натисніть сполучення клавіш Ctrl + Alt + Delete, щоб викликати диспетчер процесів. У вкладці «Додатки» подивіться, які завдання використовують ресурси комп'ютера. Відзначте зависла програму і натисніть "Зняти завдання".
4
Якщо ніякі програми не звертаються до компакт-диску, а лоток, тим не менш, не відкривається, перезавантажте комп'ютер і ще раз спробуйте відкрити привід. Якщо ви чуєте характерний звук розкручує шпинделя, значить, несправність не надто серйозна - швидше за все, заїдає лоток.
5
Візьміть швейну голку або дуже тонку вязальную спицю. Знайдіть на передній панелі компакт-диска отвір дуже маленького діаметру. Вушком вперед введіть голку в отвір перпендикулярно площині панелі і натисніть на фіксатор лотка. Після цього лоток повинен висуватися.
6
Якщо привід не дався, візьміть плоский гострий предмет, наприклад, скальпель або канцелярський ніж. Голкою або спицею натисніть на фіксатор лотка, а ножем спробуйте підчепити дверку і потягнути її на себя.После того, як ви таким чином відкрили привід і витягли диск, перезавантажте комп'ютер.
При роботі з комп'ютером можна зіткнутися з проблемами в роботі cd- або dvd-приводу. Іноді він може блокувати доступ, і кнопка відкриття лотка стає неактивною. Найчастіше, такі випадки відбуваються після невдалої запису на диск або перепадів в електричній мережі.
Вам знадобиться
  • - гострий і тонкий предмет;
  • - голка.
Інструкція
1
Насамперед, слід перевірити всі програми, які можуть використовувати привід. До таких програм можна віднести утиліти «пропалювання» дисків, комп'ютерні ігри та програми, які регулюють швидкість приводу. Спробуйте дочекатися закінчення запису диска, потім завершіть роботу з програмою, яка використовує dvd-rom. Деякі програми, наприклад CD Slow, блокує роботу лотка під час визначення швидкості роботи.
2
Якщо ви використовуєте стандартну програму для запису дисків, яка запускається при перетягуванні файлів на значок dvd-rom в «Моєму комп'ютері», перевірте, чи немає там файлів для запису. При їх виявленні, виділіть їх і видаліть (перемістіть в корзину).
3
Іноді така проблема викликається простим зависанням апаратного забезпечення, перезавантажте комп'ютер і спробуйте знову відкрити лоток. Якщо під час завантаження диск в dvd-rom розкручується, його апаратна частина працює правильно, отже, проблема тільки в лотку.
4
Для витягання диска з лотка приводу потрібно скористатися голкою і невеликим гострим предметом. Знайдіть на бічній стінці лотка невеликий отвір, ширина якого трохи більше товщини голки. Затисніть пальцями голку і поглибте її кінчик в отвір. Більшість приводів зроблено таким чином, що дверцята повинна автоматично вистрибнути.
5
Якщо цього не сталося, отже, потрібно невелика допомога для відкриття дверки. Візьміть в одну руку голку, а в іншу руку гострий і тонкий предмет (підійде будь ніж). Голку просмикніть в отвір, а гострим предметом підчепити верхню частину дверки, потягніть дверку на себе, вона повинна відкритися.
6
Після вилучення диска, внаслідок механічного впливу на лоток, необхідно перезавантажити комп'ютер (для відновлення нормальної роботи лотка приводу). Якщо з яких-небудь причин вам не вдалося витягти диск з dvd-rom, не слід його самостійно розбирати, віднесіть пристрій в сервіс-центр.