Як організувати свята в організації.

Мода на корпоративні заходи з'явилася не просто так. Дійсно, на роботі люди проводять майже чверть свого часу. Не розділити радість свята з колегами, яких бачиш так часто, щонайменше дивно. Є кілька способів організувати свято для колективу.
Інструкція
1
Якщо бюджет дозволяє, зверніться в спеціалізоване агентство з організації заходів. Вони не тільки підберуть майданчик і закуплять все необхідне для свята, а й придумають сценарій для нього, тематику, стиль. Професіонали запропонують вам кандидатури аніматорів, запросять музикантів і артистів розважальних жанрів, прикрасять приміщення, узгодять з вами меню. Мабуть, єдиний недолік такого методу організації свята - це цінник.
2
Свято з розмахом можна організувати і самостійно. Якщо відповідальність за підготовку корпоративного заходу лягла на вас, виберіть заклад, виходячи з формату вечірки і чисельності вашого колективу. Забронювавши зал і затвердивши меню, приступайте до написання сценарію або хоча б у загальних рисах концепції свята. Якщо ваші колеги досить легкі на підйом і начальство позитивно дивиться на нестандартне веселощі, проведіть тематичну вечірку. Доручіть товаришам по службі знайти костюм та/або підготувати невеликий номер в рамках заявленої теми.
3
Зовсім скромне захід можна провести, не виходячи їх рідного офісу. Досить придумати кілька конкурсів, запасти диски з музикою і знайти пристрій для її відтворення. Закупити напередодні продукти для застілля (готові салати, бутербродні нарізки, шампанське і безалкогольні напої), а також одноразовий посуд, трубочки для коктейлів, бенгальські свічки, дудочки - все, що асоціюється у вас із святом. Прикрасьте приміщення повітряними кулями і декоративними елементами, відповідними торжеству (гірляндами, кульками та свічками до Нового року, квітами - до 8 Березня і т.д.) Розставте столи, сервірують страви - і можна веселитися.
4
Подбайте про подарунки для співробітників. На Новий Рік, професійне свято, 8 березня або 23 лютого постарайтеся приготувати рівноцінні подарунки, які разом з тим не будуть однаковими, щоб кожен одержувач відчув увагу особисто до нього. Якщо гряде персональний свято, доречно зібрати з усіх гроші і приготувати загальний презент. На день народження начальнику можна подарувати ділової аксесуар або пам'ятну річ для інтер'єру кабінету. До ювілею старшого колеги доречно піднести строгий букет і/або символічний сувенір, а основну суму передати у вигляді подарункового сертифіката в його улюблений магазин.
Зверніть увагу
Невеликий колектив - до 15-20 чоловік - цілком здатний розважати себе самостійно. Для компанії побільше запросіть ведучого, який займатиме вас і ваших колег.