Як відрізнити варене яйце.

На кухні завжди багато справ і встежити за всім часом просто неможливо. Як бути, якщо ви прибрали всі яйця в холодильник, а потім згадали, що одне з них варене? Як відрізнити його від інших?
Вам знадобиться
  • - непізнане яйце;
  • - плоска тарілка;
  • - товсті гумки, мотузочки;
  • - сире яйце для порівняння, кухонні ваги.
Інструкція
1
Розбийте яйце. Це найпростіший спосіб, але потрібно мати напоготові рецепт та інші інгредієнти для приготування страви, тому що розбите яйце довго не зберігається. Сире яйце можна додати в омлет або яєчню, замісити тісто для млинців, а варене використовувати в салатах або бутербродах.
2
Запустіть на орбіту. Візьміть плоску тарілку або просто помістіть невідоме яйце на плоску поверхню і змусьте його обертатися. Вміст сирого яйця являє собою рідку субстанцію, яка запізнилося реагує на обертання і тим самим гальмує рух твердої оболонки. Таке яйце повернеться максимум двічі і зупиниться. Варене ж яйце буде крутитися довго і майже рівномірно, оскільки являє собою єдине ціле: білок і жовток при варінні густішають і стають щільною масою. Якщо обертання вареного яйця зупинити, воно залишиться лежати нерухомо, сире ж ще деякий час буде крутитися по інерції. Цей спосіб найпоширеніший і надійний.
3
Ще один варіант для фізиків: обтягніть сире і невідоме яйце товстими гумками по поздовжній стороні. Підвісьте на мотузочки. Поверніть на однакову кількість обертів і відпустіть. При цьому варене яйце буде обертатися довго, то в одну то в іншу сторону, поступово зменшуючи число обертів. Сире ж після повернення мотузочки у попередній стан зробить один-два оберти і зупиниться.
4
Порівняйте з сирим побратимом. Візьміть невідоме яйце і свідомо сире яйце такого ж розміру і сорту для порівняння. По черзі зважте яйця по черзі на кухонних вагах, зафіксуйте вагу. Варене яйце буде важче, оскільки після варіння щільність білка і жовтка збільшується. Цей спосіб має невисокий ступінь надійності, оскільки відмінність у вазі визначається одиницями, максимум десятком грамів.
5
Запитайте курку. Віднесіть невідоме яйце в курник і подивіться на реакцію його мешканців. Якщо курки поховають яйце, то воно точно варене. Якщо почнуть висиджувати, значить, сире. Цей спосіб хороший для тих, у кого є почуття гумору, а так само зайвий час і доступ в курник.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ly2H6MQeRE0
Зверніть увагу
Якщо варене яйце пролежало в холодильнику кілька днів, то краще не вживати його в їжу, можна отримати харчове отруєння.
Корисна порада
За швидкістю обертання яйця можна визначити, зварено воно було круто або "в мішечок". Круте яйце обертається швидше.