Як написати гарне оголошення.

Хочете швидко продати непотрібну річ - розмістіть оголошення. Але чомусь на деякі з них відгукується відразу багато людей, а на інші ніхто не звертає уваги? Справа в тому, що оформлення оголошень - це процес, що грунтується на певних закономірностях.
Вам знадобиться
  • - повна інформація про товар (послугу);
  • - письмове приладдя або комп'ютер.
Інструкція
1
Мета будь-якого оголошення - привернути увагу, зацікавити покупця. Тому щоб написати гарне оголошення об'єднайте одночасно яскравість оформлення та інформативність. Всі оголошення мають строго обмежену площу, тому ви повинні з усього обсягу інформації про продукт (послузі) вичленувати саме основне. Так ви отримаєте чорновий текст оголошення.
2
Оберіть просте словосполучення, що відображає суть вашої пропозиції (наприклад, «продаю квартиру») і зробіть його заголовком. Заголовок повинен бути написаний жирним шрифтом, бажано іншим кольором, і займати в цілому 1/3 від всієї площі оголошення.
3
Наступним за значущістю елементом є ціна. Розташуйте ціну внизу оголошення на площі в 1/3 від загальної. Вказуйте ціну, помінявши нулі на літерні скорочення (наприклад, 1320 т.р. замість 1.320.000 р.).
4
Тепер підберіть для всіх слів і словосполучень розміри шрифту, відповідні значущості інформаціі.Такім чином, на решту відомості про товар (послугу), залишається 1/3 від всієї площі оголошення. На цьому просторі розмістіть інформацію, яка покупця цікавить найбільше: нова речі або стара, в якому вона стані, її технічні характеристики (розмір, матеріал, колір і т.д.). Якщо ви продаєте квартиру - вкажіть кількість кімнат, загальну площу, район, тип будинку (цегляний або панельний), поверх, особливості внутрішньої обробки, здатні збільшити вартість житла (паркет, пластикові вікна, джакузі і т.д.).
5
Контактну інформацію розташуйте внизу на невеликих відривних листочках. Продублюйте там назву оголошення (щоб людина, діставши його будинку з кишені, відразу згадав, чий це телефон), свій номер телефону і своє ім'я та по батькові. Не робіть відривні листочки занадто маленькими, інакше вони просто зімнуть і загубляться в кишені або сумці потенційного покупця.
Зверніть увагу
Ваше оголошення буде вигідно відрізнятися від інших, якщо ви розмістите його на кольоровому папері. Але не вибирайте дуже яскравий колір, щоб фон не заглушав текст оголошення.
Безкоштовне оголошення повинно містити всю найнеобхіднішу для покупця інформацію. Крім того, обов'язково вказувати контактні телефони, адресу електронної пошти або сторінку в інтренет, де можна детальніше дізнатися пропонований товар.
Інструкція
1
Складаючи оголошення про продаж або купівлю нерухомого майна, чітко позначте район, де воно розташоване. Якщо це заміський будинок, вкажіть, скільки кілометрів до мегаполісу. Напишіть розмір ділянки і поверховість котеджу. Опишіть, які комунікації присутні. Коли мова йде про квартиру, неодмінно відзначте, в чиїй власності вона перебуває, чи є поряд дитячі садки, школи, поліклініки, як далеко зупинки громадського транспорту. Вставте телефон, за яким з вами можна зв'язатися. А також адресу електронної пошти. Деяким зручніше спілкуватися письмово.
2
Складаючи текст оголошення про продаж або купівлю автомобіля, обов'язково напишіть модель, рік випуску, пройдений кілометраж, тип трансмісії, кузова і т.д. Позначте приблизну ціну. Чим більше подробиць ви вкажете, тим більше зацікавлені люди до вас звернуться. Не забудьте постачити текст кращими фотографіями свого транспортного засобу. А також впишіть номер телефону, краще мобільного, щоб з вами завжди могли зв'язатися.
3
Дуже часто безкоштовні оголошення розміщують власники собак і кішок, які хочуть віддати в добрі руки приплід. Тут багато тексту писати не потрібно. Зазвичай безпородних нащадків вибирають по фотографіях. Зробіть знімки малюків, коли вони грають, їдять, сплять. Опишіть чудові риси характеру мами - добра, лагідна, або, навпаки, відмінний охоронець або чудовий щуролов.
4
Якщо ви хочете розмістити оголошення про обмін однієї речі на іншу, чітко опишіть, що саме вам потрібно. Це позбавить вас від дзвінків людей, які пропонують щось діаметрально протилежне. Наприклад, якщо ви хочете поміняти холодильник на телевізор, опишіть бажану модель, рік випуску, наявність гарантії. Обговоріть доставку, за чий рахунок вона буде. Попросіть вислати на електронну пошту фото.
Корисна порада
Перед тим як складати безкоштовне оголошення, пошукайте схоже в інтернеті або друкованому виданні. Візьміть за основу те, яке привернуло більше вашої уваги.