Як можна зробити холодильник самому.

Ви збираєтеся в поїздку і боїтеся, що продукти можуть зіпсуватися? Звичайно, можна придбати дорогий холодильник для машини, а можна зробити пристрій для збереження холоду своїми руками і з мінімумом витрат.
Вам знадобиться
  • 1. Зручна сумка;
  • 2. Утеплювач або поролон з алюмінієвою фольгою;
  • 3. Пластикові пляшки або старі гумові грілки;
  • 4. Міцний розчин солі;
  • 5. Папір чи газета;
  • 6. Скотч.
Інструкція
1
Для здійснення задуманого вам знадобиться невелика, щільно закривається сумка. Можна взяти ту, з якою ви ходите в спортзал.
2
Далі слід купити утеплювач. У будь-якому будівельному магазині продається спінений поліетилен - він відмінно підходить для цих цілей. Вам знадобитися шматок такого розміру, щоб обшити заздалегідь приготовлену сумку зсередини.
3
Як утеплювач можна взяти і поролон, ватин або старе байкову ковдру. Тільки після обшивки цими матеріалами, стінки сумки необхідно буде обклеїти алюмінієвою фольгою для кращого утримання холоду.
4
Робимо викрійку вкладки. Найбільш зручним і ефективним варіантом буде використання будівельного утеплювача. Тим більше, що для склейки такий викрійки вам знадобитися звичайний скотч. Враховуйте, що викрійку потрібно зробити з "кришечкою".
5
Далі приступаємо до холодильних елементам. Для цієї мети найкраще підійдуть пластикові пляшки або грілки, наповнені міцним розчином кухонної солі (6 столових ложок на 1 літр води). Їх попередньо потрібно заморозити в морозилці.
6
Продукти, які ви хочете зберегти свіжими, необхідно загорнути в або кілька шарів паперу. Кладемо на дно заморожені пляшки, потім продукти, потім знову пляшки або грілку. Зверху вкутуємо рушником, закриваємо "кришечку" (для кращої теплоізоляції можна приклеїти її скотчем), потім закриваємо сумку і вирушаємо в подорож!
7
Продукти в такому холодильнику можуть спокійно "подорожувати" близько доби, залишаючись при цьому свіжими і холодними.