Як вивчити німецьку безкоштовно. Як вивчити німецьку самостійно.

Вивчити німецьку мову самостійно без матеріальних затрат можна, використовуючи самовчителі, інтернет-ресурси, літературу німецькою. Приділяйте вивченню німецької мови щодня не менше 2-х годин.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті диск або книгу-самовчитель, він допоможе засвоїти основи мови, алфавіт, основні конструкції і граматику. Виконуйте уважно всі вправи, які вказані в самовчителі, не пропускайте глави, робіть все по порядку.
2
Заведіть блокнот або зошит, в який фіксуйте нові слова, постарайтеся їх вивчити. Вчіть в день по 15-20 слів.
3
Зареєструйтеся на форумі вивчають німецьку і практика в складанні пропозицій. Крім того, існують спеціальні безкоштовні ресурси з вивчення німецької мови (de-online.ru, grammade.ru та ін.), Відвідуйте їх регулярно - вони дозволять вам практикуватися і відкриють новий підхід до вивчення мови. Проходьте різні тести на таких сайтах - якщо якісь тести здаються вам занадто легкими - перейдіть на наступний рівень.
4
Читайте німецькою. Не варто хапатися за Гете чи Шіллера, візьміть що-небудь простіше, наприклад - газети або журнали, відвідуйте німецькі сайти. Спочатку читайте анекдоти і афоризми на німецькому, потім переходите на більш складні тексти. По можливості постарайтеся вивчати професійну літературу німецькою мовою.
5
Слухайте радіо німецькою, дивіться фільми, знайдіть в інтернеті аудіокниги. Постарайтеся весь час поки добираєтеся до роботи, стоїте в черзі слухати що-небудь на німецькому. Для початку не варто братися за щось складне - спробуйте прості діалоги, поступово ускладнюючи аудиоинформацию.
6
Зареєструйтеся в соціальних мережах і знайдіть собі співрозмовника-носія мови. Спілкуйтеся з ним по 30-40 хвилин в день - це допоможе не лише у вивченні мови, а й поліпшить ваші комунікативні навички. По можливості знайдіть розмовний клуб у себе в місті - часто люди, що вивчають мови збираються разом і практикуються в спілкуванні - швидше за все вам не доведеться нічого за це заплатити, або потрібно буде внести символічну плату.
Зверніть увагу
Досить часто задають питання: як найбільш швидко і повністю вивчити німецьку мову perfekt. Відповідь так само простий як і банальна - через ліжко. Доросла людина може вивчити німецьку мову за 2-3 роки і розмовляти на ньому як і корінний житель, якщо він 3 роки жив, їв, гуляв, працював, вчився, спав і любив німецькою мовою.
Корисна порада
Вивчити німецьку мову можна не тільки відвідуючи мовні курси, а й самостійно, маючи комп'ютер з виходом в Інтернет. Переваги такого вивчення є: економія часу і грошей, можливість самостійно вибирати складність і тему заняття. Наступні інтернет-ресурси надають можливість віддаленого вивчення німецької мови