Як лікувати діатез у дитини до року.

Ознаками алергічного діатезу у малюків до року може бути почервоніння на щічках, що не проходять попрілості, частий і рідкий стілець із зеленуватим відтінком і піною, болі в животику. Мамі з допомогою лікаря важливо вчасно розпізнати джерело або причину діатезу і вжити необхідних заходів.
Вам знадобиться
  • - консультація лікаря;
  • - правильний догляд за попрілостями;
  • - спеціальні порошки для прання дитячої білизни;
  • - дієта годуючої матері;
  • - штучна суміш на соєвому білку або кисломолочні суміші;
  • - своєчасне введення прикорму;
  • - виключення алергічних продуктів;
  • - лікарські препарати за призначенням лікаря.
Інструкція
1
У новонароджених малюків діатез може виявлятися не проходять при дотриманні достатнього догляду попрілостями. Щодня купайте малюка у воді з додаванням відвару ромашки, череди або кори дуба. Після купання змащуйте попрілості спеціальним дитячим кремом з вмістом окису цинку або протизапальними речовинами. Частіше давайте шкірі малюка дихати, тримайте дитину без памперса, влаштовуйте йому повітряні ванни.
2
Висипання і роздратування на шкірі може виникнути від прального порошку. Для прання дитячої білизни використовуйте тільки спеціальний дитячий порошок або мило. Ретельно виполіскувати білизну після прання.
3
Якщо малюк знаходиться на грудному вигодовуванні, то вам слід переглянути свій раціон і повністю виключити всі алергенні продукти до поліпшення стану крихти. Уважно ставтеся до лікарських препаратів, вживаним під час лактації.
4
Якщо малюк знаходиться на штучному вигодовуванні, то у нього може виникнути непереносимість коров'ячого білка або молочного цукру (лактози), яка може виражатися болями в животі, рідким стільцем з зеленуватим кольором або піною. У цьому випадку разом з лікарем необхідно підібрати для малюка суміш на соєвому білку, а також при необхідності включити в раціон кисломолочні суміші.
5
Уважно ставтеся до рекомендацій щодо введення прикорму. Дітям, які перебувають на грудному вигодовуванні, прикорм вводиться не раніше 6 місяців, малюкам на штучному вигодовуванні - не раніше 4,5 - 5 місяців. Починайте прикорм з овочів або дитячих безмолочних і безглютенових каш. Не варто починати з соків і пюре з овочів червоного або оранжевого кольору. Вводити новий продукт слід поступово і протягом декількох днів спостерігати за реакцією.
6
У важких випадках проявів діатезу лікар може призначити антигістамінні препарати та мазі відповідно до віку малюка і тяжкістю прояви діатезу.