Як виправити светр.

З настанням нового сезону ми робимо ревізію у себе в шафах і на антресолях і виявляємо масу речей, які і викинути шкода і носити вже неможливо. Багато трикотажних светрів і кофт лежать без діла через те, що витягнулися рукава, виникла маленька дірочка, але якщо ви відчуваєте, що ще могли б використовувати ці речі за призначенням, то можна спробувати їх виправити.
Вам знадобиться
  • - Старий светр, можливо, не один;
  • - шматочки різнокольорового фетру;
  • - голка з ниткою;
  • - декоративні ґудзики.
Інструкція
1
З декількох в'язаних светрів зробіть один, але стильний і модний. На річ, яку ви взяли за основу, пришийте деталі від інших - кишені, гумки і просто шматочки з обробленими краями. Таким чином, можна виправити довжину рукава, його ширину, а також змінити загальну довжину виробу. І, звичайно ж, светр придбає зовсім інший вигляд - тепер це ультрамодний тренд, а не нудний сірий затертий светрик! Якщо вам необхідно виправити і розмір виробу, то старі речі, з яких ви шиєте, розпоріть і, поєднуючи деталі, зшийте з них новий пуловер, кардиган або кофту.
2
Товстий светр перетворіть за допомогою фетру різного кольору - з коричневого зробіть неправдиву планку застібки і стовбур дерева. З жовтих, оранжевих, зелених шматочків виріжте листя, які ще висять на дереві і, які удосталь всипають осінню грунт. Підберіть гудзики з дерева - вони чудово впишуться в цю картину! Пофантазуйте самі, адже зобразити можна що завгодно - прикольних тваринок, яскраві квіти, геометричні фігури, розташовані як у калейдоскопі.
3
Виправити кофту або кардиган, які витягнулися, і мають не дуже презентабельний вигляд, можна, зробивши на них одноколірну аплікацію. Фантазійні і яскраві панно, як у попередньому варіанті, не цілком підходять для робочого одягу. А ось зобразити з пелюсток ажурного трикотажу ніжні квіти і прикрасити ними стару кофту можна швидко і легко. Результат вразить ваших подруг - напевно їм теж захочеться оновити свої старі трикотажні речі.
4
Якщо вам потрібно всього лише замаскувати дірочку або пляма в одному місці виробу, то зробити це можна знову ж таки за допомогою кольорового фетру. Виріжте різноманітні пелюстки і складіть з них квітку в потрібному місці - от і все, залишилося тільки пришити акуратно всі деталі. Замість фетру можна використовувати шматочки замші та шкіри, створити складну аплікацію, використавши намистини, паєтки та інший декоративний матеріал.
5
Дуже модним і стильним вийде темно-синій гладкий светр, якщо доповнити його деталями в морському стилі - металевими гудзиками з морською символікою, пришитими в два ряди. Між ними пришити білі деталі з червоними стрічками, які зображують мундирних шиття морського кітеля. Головне в цьому варіанті переробки знайти підходящі великі гудзики.
Накладна - це документ первинного бухгалтерського обліку, який повинен заповнюватися правильно, без помарок і коригувань. Кожна накладна має порядковий номер і вноситься до книги обліку. Якщо при написанні документа допущена помилка, то виправлення можна внести з урахуванням «Положення про документи бухгалтерського обліку».
Вам знадобиться
  • - товарна накладна;
  • - печатка організації;
  • - акт виправлень.
Інструкція
1
Якщо при заповненні товарної накладної ви допустили помилку, ознайомтеся з пунктом 4.3 зазначеного положення. Відповідно до законодавства всі записи, як раніше внесені невірні, так і виправлені повинні легко читатися, тому нічого не закреслюйте густими лініями і не замазуйте коректором.
2
Запросіть представника адміністрації. При ньому закресліть невірні записи однією рисою, внесіть вірні, підпишіть "виправлено", поставте печатку організації, складіть акт виправлення накладної з підписом відповідальної особи за заповнення первинної документації, головного бухгалтера і керівника підприємства.
3
Всі дати в накладній повинні збігатися з датами отримання товару покупцем. Знищенню товарні накладні і авансові рахунок-фактури не підлягають. Якщо номери, дати поставки та отримання не збігатимуться, то податкова перевірка може вважати дану ситуацію порушенням податкового законодавства, що спричинить за собою повну перевірку фінансово-економічної діяльності підприємства, накладення адміністративного штрафу, припинення роботи на строк до 90 днів, а при систематичних порушеннях - кримінальну відповідальність уповноважених осіб. До того ж підприємство буде позбавлено можливості одержати відрахування ПДВ.
4
Якщо помилки виправлені правильно, закреслені однією рисою з внесенням правильної записи, всі дати збігаються, накладна або рахунок-фактура легко читається, і виправлення не заважають перевірці, то це не тягне адміністративної та іншої відповідальності уповноважених осіб та не позбавляє підприємство можливості одержати відрахування ПДВ при здачі податкової звітності.