Як дізнатися назву материнської плати. Як дізнатися назви материнської плати в безпечному режимі.

Для того, щоб встановити драйвер на комп'ютер або окремий пристрій, необхідно знати їх назви і моделі. Кожна версія драйвера підходить для певної моделі. Материнська плата - основний елемент комп'ютера в цілому. Варто підходити з усією серйозністю до вибору драйвера системної плати , т.к. установка драйвера іншою версією тягне до обмеженої або повної непрацездатності цього пристрою.
Вам знадобиться
  • Документація на материнську плату, інтернет, програмне забезпечення "Everest".
Інструкція
1
Якщо ваш комп'ютер був придбаний у спеціалізованому магазині, то назву або модель системної плати можна довідатися з "Інструкції по застосуванню", простіше кажучи, з документації до материнської плати. Як правило, ці дані знаходяться на перших сторінках. Більшість інструкцій випускається англійською мовою. Якщо ви не володієте цією мовою, то можна звернутися до мережі інтернет, пошукавши сервіс перекладу іноземних текстів в режимі "Online" ("Онлайн").
2
Якщо ні інструкції до материнської плати, тоді відкрийте бічну кришку системного блоку. Візьміть викрутку і відкрутите болти. Варто відзначити, що комп'ютер, який знаходиться на гарантії, не варто розбирати. Ви можете зірвати пломби, які вказують сервісному працівнику на те, що відбулося відкриття системного блоку до закінчення терміну гарантії. На материнській платі завжди вказують тип і модель даного пристрою. Материнська плата являє собою саме об'ємне по периметру пристрій в комп'ютері. Скористайтеся ліхтарем або інший підсвічуванням при поганій видимості назви.
3
При завантаженні комп'ютера, на екрані пробігають конфігураційні строчки. Однією з перших рядків буде назва вашої материнської плати. Також назва цієї плати завжди можна дізнатися за допомогою BIOS вашого комп'ютера. Для того, щоб увійти в BIOS, необхідно при завантаженні комп'ютера натиснути на клавіатурі кнопку "Delete".
4
Якщо всі перераховані вище способи вам не підійшли, можете скористатися найлегшим. Встановіть програмне забезпечення від виробника "Everest". Ця програма дозволить не тільки дізнатися назву і модель вашої карти, а також встановити всі необхідні драйвера на весь комп'ютер.