Як подивитися серійний номер телефону. перевірити телефон за серійним номером.

Кожен мобільний телефон має серійний номер, так званий IMEI (ідентифікатор мобільного устаткування), що присвоюється йому на заводі-виробнику. Знання серійного номера телефону може допомогти відшукати його в разі крадіжки або втрати.
Інструкція
1
При включенні телефону його ідентифікаційний номер зчитується обладнанням компанії-оператора. Якщо ви втратили телефон або у вас його вкрали, ще залишається шанс знайти пропажу - але тільки в тому випадку, якщо ви знаєте IMEI свого телефону.
2
Дізнатися серійний номер телефону можна кількома способами. Найпростіший: наберіть команду «* # 06 #» (без лапок), серійний номер вашого телефону тут же з'явиться на екрані.
3
Серійний номер вказаний і на корпусі телефону. Щоб побачити її вимкніть телефон, зніміть кришку і витягніть акумулятор. IMEI записаний на корпусі під акумулятором, поруч зі штрих-кодом.
4
Ідентифікаційний номер вказаний і на коробці від телефону, часто саме вона допомагає дізнатися IMEI втраченого апарату. Поки з телефоном нічого не сталося, власник зазвичай не цікавиться його серійним номером. Це неправильно - якщо ви не зберігайте коробку від свого телефону, обов'язково запишіть IMEI в блокнот, комп'ютерний файл або збережіть в будь-якому іншому надійному місці.
5
Якщо ваш телефон вкрали, напишіть в міліцію відповідну заяву. Наполягайте на тому, щоб правоохоронні органи звернулися до стільникового оператора для пошуку вашого телефону. Звертатися в компанію стільникового зв'язку самому з проханням відстежити IMEI вкраденого телефону не слід - швидше за все, вам дадуть відповідь відмовою.
6
Іноді покупка телефону здійснюється з рук, без документів. Щоб не купити крадений телефон, перевірте в інтернеті його ідентифікаційний номер по базах даних вкрадених телефонів. Знайти такі бази просто - наберіть в рядку пошукача «вкрадені телефони бази даних», ви отримаєте безліч відповідних посилань. У випадку крадіжки вашого телефону не забудьте додати його ідентифікаційний номер в ці бази.
7
Ідентифікаційний номер мають не тільки телефони, але і USB-модеми. Якщо ви з якихось причин бажаєте забезпечити свою анонімність і міняєте в модемі SIM-карту, це майже нічого не дає, так як IMEI модему залишився колишнім і при необхідності вас завжди можна буде легко відшукати.