Як змінити колір телефону. Як змінити корпус.

Якщо зовнішній вигляд вашого стільникового телефону неабияк пообтрепалась або колір мобільного вам набрид, але покупка нового апарату не входить у ваші плани, кращим виходом буде замінити старий корпус телефону на новий. До речі, зробити це можна своїм руками.
Вам знадобиться
  • - набір манікюрних ножиць;
  • - новий корпус.
Інструкція
1
Щоб змінити корпус у телефону, для початку необхідно визначити до якого типу відноситься ваш мобільний. Вся справа в тому, що є телефони, у яких зміна корпусу передбачена виробником. Якщо у вас саме такий апарат, то на його корпусі ви знайдете декілька засувок, які необхідно відсунути, після чого стару запчастину можна буде легко зняти, замінивши її на придбану.
2
Якщо ваш телефон не належить до таких моделей, на зміну його корпуса доведеться витратити трохи більше часу. Спочатку необхідно купити оригінальну запчастину, яка ідеально підійде до вашого стільниковому. В іншому випадку ваші дії можуть привести до поломки апарату. Міняючи корпус у телефону, в якому це не передбачено виробником, пам'ятайте про те, що після цього гарантія на телефон діяти не буде. Для зміни корпусу вам так само буде потрібно набір мініатюрних викруток (їх легко знайти в спеціалізованому магазині).
3
Візьміть викрутку відповідного розміру і акуратно відкрутіть всі гвинти, які ви знайдете на корпусі. Після цього зніміть його і поміняйте на новий. Будьте особливо уважні, встановлюючи екран на нову панель: стежте за тим, щоб рамка дисплея точно збіглася з рамкою захисного скла.
4
Після того як ви встановите новий корпус, акуратно закрутіть всі гвинти назад в тому ж порядку, в якому ви їх викручували. Якщо зміна корпусу викликає у вас складнощі, в інтернеті сьогодні можна знайти покрокові відеоінструкції з розбору будь-якої моделі телефону. Пам'ятайте, що в заміні корпусу у мобільного немає нічого складного, будьте терплячі і акуратні, і все вийде.
Зверніть увагу
Якщо зміна корпусу викликає у вас складнощі, в інтернеті сьогодні можна знайти покрокові відеоінструкції з розбору практично будь-якої моделі телефону. Пам'ятайте, що в заміні корпусу у мобільного немає нічого складного, будьте терплячі і акуратні, і все вийде.