Як видалити заставку.

Заставка, або скрінсейвер, призначена для зміни статичного зображення робочого столу. Статичні зображення призводять до швидкого вигоряння пікселів монітора, тому зміна такого зображення на динамічне допомагає збільшити тривалість життя вашого екрану. При включенні режиму енергозбереження з'являється можливість видалення заставок за їх непотрібністю.
Вам знадобиться
  • - настройки властивостей екрану
  • - файл-менеджер
Інструкція
1
Щоб переглянути всі заставки, які були встановлені на вашому комп'ютері, необхідно перейти в розділ налаштувань властивостей екрану. Для цього натисніть правою кнопкою миші вільному місці робочого столу і виберіть "Властивості". Відкриється нове вікно "Властивості: Екран". Також це вікно можна викликати наступним чином: натисніть меню "Пуск" - "Панель управління" - "Екран". На вкладці "Заставка" у спадному списку ви можете переглянути встановлені заставки. Через інтерфейс властивостей екрану видалити заставку неможливо, але, знаючи назву заставки, можна скористатися пошуком.
2
Якщо ви встановлювали деякі заставки, то видалити їх не важко. Для цього скористайтеся корисною функцією вашої операційної системи "Установка і видалення програм", яка знаходиться в "Панелі управління" меню "Пуск". Перед вами з'явиться вікно зі списком встановлених програм та програм. Знайдіть у цьому списку необхідну заставку і натисніть "Видалити". Запускається процес видалення заставки з вашого комп'ютера. Рекомендується натискати кнопки "Далі", "Видалити" і "Готово". Залежно від заставки назва кнопок може змінюватися. Для того, щоб перевірити правильність виконаних дій, запустіть вікно "Властивості: Екран". Якщо на вкладці "Заставка" ви не виявите шуканої заставки, всі дії були вірно виконані.
3
Заставки, які були встановлені не вами, а поставлялися в комплекті операційної системи можна видалити таким чином: запустите файловий менеджер (бажано "Total Commander") - натисніть кнопку пошуку ("Alt + F7") - введіть у поле пошуку "* .scr" - натисніть пошук. Необхідні нам файли заставок знаходитимуться в директорії "С: \ WINDOWS \ system32". Видаліть ці файли і перейдіть до властивостей екрану. Якщо на вкладці з заставками ви виявите, що деякі заставки не були видалені, то: - їх не можна видалити (системні); - файли заставок збережені в іншій теці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EOkEDdt8zCw