Як усунути помилки crc.

Помилка CRC - це помилка закінчення часу очікування. Після того як комп'ютер отримує повідомлення про шість таких неполадках, він переводить швидкість підключення від найшвидшого режиму DMA до найповільнішого - PIO. Як виправити подібні помилки?
Інструкція
1
Встановіть найсучасніші пакети оновлень для вашої операційної системи. Після цього зайдіть в меню кнопки «Пуск», виберіть пункт «Виконати». Зайдіть до реєстру. Для цього в командному рядку введіть regedit і натисніть Enter. Перегляньте розділи реєстру. Знайдіть серед них HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Class/{4D36E96A-E32511CE-BFC1-08002BE10318}/0001. Відкрийте пункт меню «Правка» і виберіть пункт «Створити».
2
Введіть команду ResetErrorCountersOnSuccess в параметрі DWORD, щоб усунути помилки CRC. Щоб підтвердити дану дію, натисніть клавішу Enter. Поверніться в пункт меню «Правка». Натисніть «Змінити». В поле новоствореного параметра введіть значення 1. Щоб застосувати дані зміни і зберегти їх, натисніть кнопку Ок.
3
Зайдіть в меню кнопки «Пуск», знову виберіть пункт «Виконати». Знову введіть у командному рядку regedit. Серед розділів системного реєстру знайдіть наступний HKEY_ LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Control/Class/{4D36E96A-E325-11CE-BFC108002 BE10318}/0002.
4
У меню «Правка» виберіть пункт «Створити». Новому параметру надайте значення DWORD, щоб усунути помилки. У рядок параметрів введіть ResetErrorCountersOnSuccess. Щоб підтвердити дії, натисніть клавішу Enter. Знову перейдіть в пункт меню «Правка».
5
Виберіть пункт «Змінити». Надайте новоствореному параметру значення 1. Натисніть кнопку Ок. Якщо помилку CRC подібним способом виправити не вдається, зв'яжіться з центром підтримки компанії Microsoft.
6
Вишліть їм звіт про несправності, щоб отримати необхідні рекомендації щодо усунення цієї помилки, стосовно конкретно до вашого нагоди. Якщо самостійно виправити помилку не вдається, зверніться до фахівців сервісного центру.