Як передавати файли на мейлі.

Email (e-mail, від англійського electronic mail - електронна пошта) - являє собою систему, яка надає послуги з отримання та відправленню електронних повідомлень, так званих електронних листів. Але, крім прийому - передачі текстових листів, по засобам системи e-mail можна передавати будь-які інші типи файлів, то є і фото, і відео, і аудіо. Зробити це дуже просто.
Вам знадобиться
  • Інтернет
Інструкція
1
Авторизуйтесь в системі e-mail, тобто зайдіть на сайт mail.ru і введіть свій логін і пароль. Таким чином, ви ввійдете в свою поштову скриньку.
2
На верхній панелі повинна бути обрана вкладка «Пошта» (як правило, цей вибір проводитися автоматично), трохи нижче виберіть вкладку «Написати».
3
Як тільки ви це зробите, у вас відкриється вікно під назвою «Новий лист».
4
Якщо ви хочете передати невеликий текстовий файл, то його цілком можна розмістити в поле для письма і відправити одержувачу.
5
Якщо текстовий файл великого розміру або його оформлення не можна міняти, то скористайтеся клавішею «Прикріпити файл», яка знаходитися між полем для тексту листа і полем «Тема».
6
Наведіть курсор на дану клавішу і натисніть ліву кнопку миші.
7
У новому вікні відобразяться всі файли, які зберігаються на вашому комп'ютері, виберіть потрібний вам, натисканням лівої кнопки миші (назва обраного вами файлу відобразиться в поле «Ім'я файлу», яке розташовується внизу цього вікна).
8
Після чого натисніть на клавішу "Відкрити", яка знаходитися внизу, з правого боку даного вікна.
9
Все файл доданий.
10
Якщо вам потрібно прикріпити декілька файлів, то повторіть цю процедуру кілька разів (за один раз через систему e-mail можна відправити не більше 20Мбт).
11
Після того, як всі необхідні вам файли прикріплені, введіть електронну адресу одержувача та натисніть клавішу «Відправити». При необхідності заповніть поле для письма, якщо потрібні будь-які роз'яснення і поле «Тема».
12
Точно так же додаються і файли будь-яких інших форматів.
13
Якщо ви хочете передати файли, загальною розмір яких перевищує 20Мбт, то їх можна розбити на кілька листів або спочатку заархівувати (тобто помістити в одну папку, з якої потім зробити архів).