Як заблокувати папку. Як прибрати загальний доступ до папки.

Бувають такі ситуації, коли необхідно обмежити доступ до папки на ПК. Це робиться зазвичай в цілях безпеки та конфіденційності даних. Коли ви працюєте вдома, це не така велика проблема. Але от якщо у вас на роботі є загальний файловий сервер, на якому зберігається купа інформації, доступної всім і кожному, проблема збереження особистих файлів зайвими стає на порядок серйозніше. Який вихід? Щоб ваші особисті дані не дивилися все підряд, встановіть на папку пароль.
Інструкція
1
Для установки пароля на папку існує безліч програм, які працюють за одним принципом і відрізняються лише зовнішнім інтерфейсом і деякими мелочамі.Ето такі програми, як: Zserver Suite, Folder Guard, MyFolder, Hide Folders, Locker. Розглянемо принцип їх дії на прикладі програми MyFolder. Вона вміє приховувати папки, шифрувати і ставити паролі на папки, файли, малюнки та інше. Крім того, що папки залишаються прихованими від зайвих очей, їх ще й не можна видалити (без вашого на те дозволу).
2
До речі, якщо захищену папку перемістити на інший логічний розділ або навіть на знімний носій, вона залишиться захищеною. Це дозволить вам захистити свої інформацію від злодійства, втрати даних і порушення секретності. Будь то ваша дитина, друг, співробітник, навіть вірус, черв'як або spyware-програма, до ваших файлів і папок доступу отримати ніхто і ніщо не зможе.
3
Отже, при наявності програми на жорсткому диску встановіть її і запустіть. Знайдіть у вікні кнопочку «New» і створіть захищену папку. Далі програма попросить вас ввести в зазначених полях пароль з підтвердженням, назвати папку і показати те місце, а також вказати повний шлях до неї за допомогою кнопочки «Browse». Тепер тисніть «Create» і у вас є папка з паролем.
4
Ця папка далі буде відображатися в основному вікні вашої програми. Правою кнопочкою миші ви можете папку розблокувати (Unlock) або ж заблокувати (Lock). Єдиний мінус подібних програм - для того щоб папку заблокувати або розблокувати, необхідно відкрити вікно програми і зробити задумане там. Якщо згодом програма буде з якихось причин видалена, ви ніяк не зможете потрапити в захищену вами папку.
5
При спробі зайти в заблоковану папку крім звуку помилки людина нічого не отримає. Щоб зайти в неї необхідно відкрити програмку і ввести пароль.