Як переробити з печі камін. зробити камін з печі інструкція.

Камін являє собою різновид печі, яка має менш масивну кладку і використовує відкритий топливник, що має велике топковий отвір. Його встановлюють, в основному, для отримання естетичного задоволення.
Інструкція
1
Перед виконанням робіт по установці каміна перевірте димар. Він повинен бути ізольованим, а його розміри повинні відповідати моделі вашого каміна.
2
Винесіть з кімнати всі меблі та інші речі або накрийте їх поліетиленовою плівкою. Розберіть всі елементи печі за винятком димоходу.
3
Відзначте на стіні димаря центр і вибийте отвір діаметром, рівним діаметру камінної труби.
4
Оберіть відстань від підлоги до центральної точки виходу камінної труби в залежності від моделі вашого каміна. Враховуйте висоту підлогових пластин, а також висоту коліна, якщо камін під'єднується до нього.
5
Використовуйте муфту для підключення каміна до димоходу. Муфту вбудуйте в стіну. Трубу (коліно) вставте в патрубок грубки і переконайтеся, що отвір для чищення труби розташовано на вертикальній стороні коліна. Труба (коліно) повинна щільно прилягати до муфти, при цьому ні муфта, ні димова труба не повинні входити в димохід.
6
Перш, ніж висохне цемент, переконайтеся в тому, що відстань від підлоги до муфти відповідає висоті каміна. Після висихання цементу продовжите монтажні роботи.
7
Встановіть трубу в патрубок каміна. Відсуньте піч з трубою від стіни на необхідну відстань, щоб труба входила в муфту. При цьому труба не повинна безпосередньо входити в димохід. Якщо труба занадто довга, укоротите її до розмірів, при яких вона буде відповідати відстані між каміном і стіною. При наявності зазору, ізолюйте його ущільнювачем.
8
Перевірте якість установки каміна і приєднання його до димоходу.
Зверніть увагу
Встановлюйте камін на безпечній відстані від легко займистих матеріалів. Між тильною стороною каміна і стіною залишайте достатнє місце для проведення чистки задньої стінки каміна.
Корисна порада
Перед виконанням робіт по установці каміна зверніться до авторизованого організацію для перевірки вашого димаря.