Як пов'язати чоловічу кофту.

Мода на в'язані речі давно і міцно увійшла в наше життя. І вона захлеснула не тільки представниць прекрасної статі. Сильна половина людства теж з великим задоволенням носить в'язані кофти та светри. Як пов'язати чоловічу кофту? Це питання часто задають початківці умільці, бажаючи порадувати свого улюбленого чоловіка річчю, зробленою своїми руками.
Вам знадобиться
  • Пряжа, спиці, журнали з в'язання, комп'ютер з виходом в інтернет, сантиметрова стрічка для зняття мірок, міліметровий папір для побудови викрійки
Інструкція
1
Оберіть модель кофти, яку ви хотіли б пов'язати для свого чоловіка. Перегляньте журнали з в'язання з чоловічими моделями. Пошукайте в Інтернеті сайти присвячені в'язання і що пропонують моделі для чоловіків з описами.
2
Виберіть і купите пряжу. Пряжа може бути від тонкої бавовняної до самої товстої вовняної. Вибір підходящої пряжі залежить від моделі кофти, яку ви обрали для в'язання. Не забудьте, що товщина спиць, якими ви будете в'язати, повинна відповідати товщині пряжі, обраної вами. Тому зверніть увагу на те, які спиці є у вас в наявності і чи підійдуть вони для вашої роботи.
3
Зніміть мірки з вашого мужчіни.В знадобиться кілька основних мерок.Обхват шиї. Ця мірка потрібна для правильного вив'язування горловіни.Дліна плеча. Вимірюється від шиї до плечового сочлененія.Дліна рукава. Вимірюється від плечового зчленування до бажаної довжини рукава.Далее, якщо рукав буде довгим, то виміряйте обхват зап'ястя. Якщо рукав передбачається коротким, то виміряйте обхват предплечья.Следующая мірка - ширина спини. Вимірюється від пахвовій западини до пахвовій впадіни.І, нарешті, довжина виробу. Вимірюється по спині від сьомого шийного хребця і вниз до бажаної довжини кофти.
4
Цих декількох мірок цілком достатньо для того щоб зв'язати чоловічу кофту, так як практично всі чоловічі кофти (светри, жилетки тощо) мають прямий прямокутний сілует.Постройте викрійку в натуральну величину. Використовуйте для цього зняті вами мірки і схему, зазначену в описі до моделі, яку ви обрали для в'язання. Після того, як ви побудували всі деталі викрійки (спинку, перед, рукав), приступайте до в'язання.
5
Якщо ви хочете створити щось індивідуально - ексклюзивне, то для викрійки використовуйте будь-яку схему з будь-якого опису в'язання чоловічий кофти. А візерунок виберіть на свій смак, використовуючи книги і журнали (яких величезна безліч на прилавках магазинів і газетних лотків) або візерунки, які ви знайдете в Інтернеті.
Корисна порада
Обов'язково визначте щільність в'язання вашої пряжі. Потім розрахуйте, скільки петель вам необхідно набрати для початку в'язання кофти. Не покладайтеся в точності до петельки на опис з журналу або з сайту. Якщо товщина вашої пряжі не співпадатиме хоч трохи з товщиною пряжі з якої в'язали модель для журналу, то не чекайте, що при точній пунктах опису, ви отримаєте саме той розмір, який вам потрібен.