Як підписати листівку для вихователя.

Для маленької дитини вихователь є дуже авторитетною людиною. Всі діти, як правило, прагнуть чимось порадувати свого вихователя, почути від нього похвалу. Як же допомогти дитині привітати вихователя так, щоб і дітям, і дорослим було приємно?
Інструкція
1
Займіться разом з дітьми виготовленням листівки для вихователя. Листівка, зроблена своїми руками, сприймається набагато дорожче, ніж магазинна.
2
Підписувати листівку для вихователя своїх дітей почніть зі слів: «Шановна наша ...», або просто - «Шановна ...» .Можно додати й «Дорогая» і «Любимая», але такі звернення носять більш фамільярний характер, і ви ризикуєте виставити себе в не дуже приємному світлі. Після звернення до вихователя на ім'я по батькові, напишіть, з чим ви вітаєте вихователя. Наприклад: «Шановна Марина Іванівна, вітаємо Вас з днем народження!».
3
Побажайте вихователю своїх дітей ще багато років плідної роботи на ниві виховної діяльності, творчих успіхів, не забудьте і про особисті побажаннях: здоров'я, щастя, сімейного благополуччя.
4
Складіть привітання вихователю в віршах, можна залучити до цього дітей. Буде дуже мило, якщо ви підкреслите в своїх віршах всі позитивні якості вихователя ваших дітей. Тільки не переходите межу дозволеного: вірші повинні бути коректні, без усяких натяків і глузувань, ніж можна дуже сильно образити людину.
5
Враховуйте при привітанні привід, у зв'язку з яким ви вітаєте вихователя. Якщо це - професійне свято, можна підібрати вірші про вихователів, про їх благородний нелегку працю; якщо ж привітання пов'язано з 8 березня - підберіть вірші про жінок.
6
Врахуйте і той факт, що ви вітаєте вихователя не тільки від себе, але і від обличчя дітей. До серйозних рядкам поздоровлення краще додати кілька напівжартівливим дитячих побажань.
7
Підпишіть листівку від обличчя дітей та їх батьків. Наприкінці поздоровлення можна написати: «Ваші улюблені ребятки - група« Сонечко »та їхні батьки». Не забудьте вказати дату поздоровлення. Таким чином, ви збережете про себе пам'ять на довгі роки.