Як перевести кубометр у літр. перевести літри в тонни.

Обсяг - параметр твердих, рідких і газоподібних тіл, що визначає сукупність розмірних характеристик тіла. Математично він являє собою твір довжини, ширини і висоти тіла. Саме тому в інтернаціональній системі одиниць ця величина вимірюється в кубічних метрах. Але часто в побуті зустрічаються й інші одиниці об'єму, такі як літр, мілілітр, кубічний сантиметр.
Інструкція
1
Згідно фізико-математичної теорії один літр дорівнює нуль цілих, однієї тисячної кубічних метрів, тобто 1 л = 0,001 м ^ 3 (де м ^ 3 - позначення «кубічний метр»). Тоді один кубічний метр буде дорівнює тисячі літрів, 1 м ^ 3 = 1000л. Виходячи з вищевказаного правила, слід алгоритм: щоб перевести кубічні метри в літри, потрібно помножити дане в умові завдання чисельне значення обсягу на одну тисячу. Для цього знак коми у числа переставте на три символи правіше. Приклад 1. Нехай потрібно перевести 5 кубометрів в літри. Рішення: 5 м ^ 3 = 5 * 1000 = 5000л.Прімер 2. Нехай потрібно перевести 0,5 кубометрів в літри. Рішення: 0,5 м ^ 3 = 0,5 * 1000 = 500 л.Прімер 3. Нехай потрібно перевести 57 кубометрів в літри. Рішення: 57 м ^ 3 = 57 * 1000 = 57000 л.
2
Якщо необхідно перевести літри в кубічні метри, то помножте дане вам число на нуль цілих одну тисячну або розділіть його на тисячу. При цих математичних діях кома у вихідного числа пересунеться вліво на три знака.Прімер 4. Потрібно перевести 0,3 літра в кубометри. Рішення: 0,3 л = 0,3/1000 = 0,3 * 0,001 = 0,0003 м ^ 3.Прімер 5. Скільки кубометрів поміщається в 8 літрах речовини? Рішення: 8 л = 8/1000 = 0,008 м ^ 3.
3
Якщо отриманий відповідь занадто довгий, спростите його запис, користуючись десятковими приставками. Таблиці позначення прийнятих (кратних або часткових) десяткових приставок можна знайти в будь-якому фізичному довіднику. Один з них: О.Ф. Кабардин. Фізика. Довідкові матеріали. Москва. «Просвещение», 2000 год.Прімер 5. Скільки кубометрів поміщається в 8 літрах речовини? Рішення: 8 л = 8/1000 = 0,008 м ^ 3 = 8 мл. (Мілілітрів).
4
Так само можна занадто довгі, обтяжені нулями, числа записувати у вигляді творів зі статечної десяткою. Тобто число 1000 можна записати як 10 ^ 3 (в третього ступеня), а дріб 0,0042 представити у вигляді 42 * 10 ^ (- 4) (в мінус четвертого ступеня). Якщо повернутися до прикладу 4, то рішення можна продовжити: 0,3 л = 0,3/1000 = 0,3 * 0,001 = 0,0003 м ^ 3 = 3 * 10 (-4) м ^ 3.
Скороченням «мл» (мілі літр ) обізнаються об'ємні характеристики відносно невеликої кількості певної речовини. Міллі літр - це похідна від літр а, його тисячна частка. Літр і всі його похідні не є частиною системи СІ. У цій системі одному мілі літр у відповідає обсяг, рівний одному кубічному сантиметру, а літр у - рівний одному кубічний дециметр.
Інструкція
1
Делите на тисячу відоме значення обсягу речовини в мілі літр ах, щоб перевести його в літр и.
2
Скористайтеся, наприклад, калькулятором зі складу ОС Windows, якщо розрахувати значення в розумі важко. Запустити його можна розкривши натисканням клавіші WIN або клацанням по кнопці «Пуск» головне меню і вибравши в підрозділі «Стандартні» розділу «Всі програми» пункт «Калькулятор». Оскільки він є системним компонентом, то, набравши коротку команду calc і натиснувши Enter, можна відкрити калькулятор і через діалог запуску програм. Цей діалог можна побачити, натиснувши клавіші WIN + R або вибравши рядок «Виконати» в меню на кнопці «Пуск».
3
Переключите інтерфейс калькулятора в режим конвертації одиниць вимірювання. Для цього розкрийте розділ «Вид» в його меню і клацніть пункт «Переклад величин». Цей варіант оформлення калькулятора має в лівій частині три поля для вибору одиниць виміру і кнопку «Перевести» під ними.
4
Клацніть верхній список («Категорія») і виберіть у ньому рядок «Обсяг». При встановленні значення в цьому полі калькулятор змінює склад одиниць виміру в двох інших списках. У середньому з них («Вихідна величина») виберіть значення «мілі літр ». У нижньому («Кінцева величина») клацніть рядок « літр ».
5
Клікніть полі введення калькулятора і введіть відомий обсяг в мілі літр ах. Потім клацніть кнопку з написом «Перевести». На цьому процедура буде закінчена - калькулятор розрахує введене значення в літр ах.
6
Інший спосіб перерахунку полягає у використанні пошукової системи Google. C недавнього часу в ній з'явився калькулятор, який теж вміє переводити вказані значення з одних одиниць в інші. У цього конвертера немає окремого інтерфейсу - вводити значення треба безпосередньо в полі введення пошукового запиту. Від вас вимагається лише чітко сформулювати запит. Наприклад, щоб дізнатися потрібне значення, відповідне півтора тисячам мілі літр ов, Вдрукувати «1500 мл в літр ах».