Як карати кролика.

Ваш вухатий улюбленець знову пустує і не слухається? Покарайте його, але так, щоб він не злякався по-справжньому. Кролики дуже схильні до стресу, і сильний переляк може закінчитися для тварини плачевно.
Інструкція
1
Якщо кролик ніяк не може розібратися, де потрібно відправляти природні потреби, то для того щоб привчити його до лотка, використовуйте практично ті ж методи, що і господарі кошенят і цуценят. Купуйте спрей «Антігадін» і розбризкайте його в заборонених для кролика місцях. Однак, на відміну, наприклад, від собак, вухаті хулігани Не проти справляти малі і великі потреби навіть там, де знаходиться їх миска, тому покладіть в лоток кілька смачних шматочків.
2
Якщо ви застали кролика за відправленням природних потреб, ні в якому разі не кричіть на нього. Візьміть його на руки (а не за шкірку, як нашкодив кошеня) і перенесіть в лоток. Не виключено, що після того, як кролик закінчить всі свої справи і знайде в лотку ще й ласощі, йому сподобається хід ваших думок, і він поступово перестане гадити де попало.
3
Якщо кролик демонстративно гризе все, що тільки потрапляє в поле його зору, візьміть газету, скрутіть її в трубочку і легенько шлепну його по тому місцю, де у нього знаходиться хвіст. Якщо кролик продовжує так само захоплено гризти ваші улюблені туфлі або шпалери, газетою, згорнутої в трубочку, можна постукати по підлозі. Зазвичай кролик на мить відривається від поїдання заборонених речей, так як стукіт по підлозі на «мові» кроликів позначає попередження. У цей же момент легенько клацніть його по носі і скажіть голосно, але не різко: «Не можна». Звичайно, цей метод виховання кролика (як і всі інші) буде дієвий тільки в тому випадку, якщо ви будете постійно займатися з кроликом, хоча б протягом пари тижнів, поки у нього не виробиться рефлекс.
4
Привернути увагу тваринного і відвернути його від пустощів з проводами, шпалерами або одягом можна і за допомогою невеликої м'якої іграшки. Голосно скажіть: «Не можна» і в цей же момент киньте в нього іграшку. Метод дієвий, по-перше, тому, що у свідомості кролика винуватою у заподіянні йому незручностей виявиться іграшка, а не ви. А, по-друге, команда «не можна» незабаром стане для нього сигналом того, що зараз буде боляче, і він стане тікати з місця злочину при одному тільки окрик.
5
Якщо кролик ніяк не може заснути, гризе прути клітки, розхитує її і стукає лапами по настилу, це означає, що йому просто не вистачає уваги. В даному випадку можливо декілька варіантів: - накрити клітку щільним ковдрою і придавити зверху чим-небудь важким, щоб кролик не гриміло кліткою; - відкрити клітку і взяти його на руки, щоб погладити і заспокоїти; - унести клітку з кроликом в іншу кімнату, так як ці тварини зазвичай не проти і просто пограти «на публіку».