Як змінити прокручування сторінок. прибрати смуги прокрутки але залишити функції миші.

Прокрутка сторінок в середовищі операційної системи Windows залежить від двох речей: налаштувань миші і параметрів відображення смуги прокрутки. Щоб змінити прокрутку, потрібно підкоригувати два вищезгаданих пункту.
Інструкція
1
Увійдіть в меню кнопки «Пуск». Виберіть пункт «Панель управління». Перед вами з'явиться вікно. Щоб змінити прокручування сторінок, виберіть іконку «Миша» і двічі клацніть по ній лівою кнопкою. Зайдіть у вкладку параметри покажчика.
2
Скоректуйте швидкість переміщення курсора таким чином, щоб вона, на вашу думку, була оптимальною. Натисніть кнопку «Застосувати». Після цього перейдіть на вкладку того ж вікна «Кнопки миші». Знайдіть бігунок, який відповідає за швидкість подвійного кліка.
3
Встановіть його в потрібну позицію. Залежно від обраного розташування бігунка на шкалі, реакція на подвійний клік буде швидше або повільніше. застосуйте зміни і перейдіть у вкладку «Прокрутка». Точно таким же чином відрегулюйте швидкість обертання скроллера вашої миші, застосуйте зміни.
4
Після цього перейдіть у вкладку «Покажчики». Вам буде запропоновано кілька стандартних схем. Виберіть найбільш підходящу, або зробіть власну застосуйте зміни і натисніть кнопку Ок. після цього поверніться до вікна «Панель управління», щоб продовжити міняти прокрутку сторінок.
5
Знайдіть у вікні «Панелі управління» пункт «Параметри смуги прокрутки Windows». Зазвичай він знаходиться в персональних даних. Налаштуйте параметри смуги прокручування відповідно до ваших побажань і застосуйте зміни.
6
Клацніть правою кнопкою миші в поле смуги прокрутки, щоб викликати контекстне меню. У ньому виберіть пункт «Додати міні-додаток». З'явиться кілька міні-додатків, які дозволять змінити прокрутку.
7
Виберіть потрібні, решта закрийте. Для цього клікніть правою кнопкою миші по непотрібному додатком, і виберіть пункт «Закрити». Щоб змінити швидкість прокрутки, використовуйте скроллер. Натисніть на нього один раз і переміщайте мишку. Швидкість переміщення смуги прокрутки буде прямим чином залежати від швидкості ваших рухів.